Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z potwierdzeniem tożsamości. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z potwierdzeniem tożsamości. (/Temat-Problem-z-potwierdzeniem-tozsamosci-162697)



Problem z potwierdzeniem tożsamości. - buba_483 - 20-05-2019 13:14

Witam.
Miał może ktoś taki problem z potwierdzeniem tożsamości na fb? Miałem już nie raz weryfikacje konta, ale zawsze wszystko przechodziło a teraz taki problem jak na zdjęciu. Można temu jakoś zaradzić czy trzeba jednak zaczekać?


[Obrazek: 2.jpg]


RE: Problem z potwierdzeniem tożsamości. - twardy - 20-05-2019 13:18

Sprobuj pozniej, mozesz sie tez pomodlic, jak nie pomoze to zapomnij o koncie bo tam w fb same boty pracuja.


RE: Problem z potwierdzeniem tożsamości. - azzaz - 20-05-2019 14:05

No mi jakiś czas temu zbanowali nawet prywatne konto. Nie przeszedłem weryfikacji zdjęciowej na realnym koncie... Na fb rządzi armia botów i podejrzewam, że już nikt nawet za bardzo nie ma kontroli nad tym co one wyprawiają. Jak spróbujesz później to może trafisz na innego bota, który zatwierdzi weryfikację bekabeka ale poważnie tak to działa bo np. puszczając reklamy na fb ads(dokładnie takie same) na np. 10 kontach to sytuacja w której parę botów uzna, że to jest ok i zatwierdzi, a reszta nie przepuści jest czymś zupełnie normalnym facepalm


RE: Problem z potwierdzeniem tożsamości. - themate0 - 20-05-2019 18:53

@azzaz co w przypadku jak na moim prywatnym fb nie mam żadnego zdjęcia? na jakiej podstawie oni będą mnie wtedy weryfikować Big Grin Big Grin ?


RE: Problem z potwierdzeniem tożsamości. - azzaz - 20-05-2019 19:20

(20-05-2019 18:53)themate0 napisał(a):  @azzaz co w przypadku jak na moim prywatnym fb nie mam żadnego zdjęcia? na jakiej podstawie oni będą mnie wtedy weryfikować Big Grin Big Grin ?

Wtedy najpewniej jak już wpadnie weryfikacja to będzie to weryfikacja dokumentem tożsamości. To swoją drogą da się rozpisać w osobnym temacie. Bez żadnego dowodu tożsamości, żadnego fałszerstwa etc. da się tą weryfikację przejść...

Ale niech każdy kombinuje sam bo mnie znajomy, który znalazł sposób na to by chyba zabił jak bym to opisał gdzieś więc i tu i na pw nic nie powiem jak to zrobić.

Za to wiem, że się da kombinujcie Tongue


RE: Problem z potwierdzeniem tożsamości. - buba_483 - 20-05-2019 19:32

(20-05-2019 19:20)azzaz napisał(a):  
(20-05-2019 18:53)themate0 napisał(a):  @azzaz co w przypadku jak na moim prywatnym fb nie mam żadnego zdjęcia? na jakiej podstawie oni będą mnie wtedy weryfikować Big Grin Big Grin ?

Wtedy najpewniej jak już wpadnie weryfikacja to będzie to weryfikacja dokumentem tożsamości. To swoją drogą da się rozpisać w osobnym temacie. Bez żadnego dowodu tożsamości, żadnego fałszerstwa etc. da się tą weryfikację przejść...

Ale niech każdy kombinuje sam bo mnie znajomy, który znalazł sposób na to by chyba zabił jak bym to opisał gdzieś więc i tu i na pw nic nie powiem jak to zrobić.

Za to wiem, że się da kombinujcie Tongue
Nie miałem zdjęcia na jednym koncie i wpadła weryfikacja aby wysłać swoje zdjęcie. Wysłałem im jakieś randomowe zdjęcie i potem jak piszesz weryfikacja dowodem, którą akurat można bez problemu zrobić.