Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mini usługi SEO dla wzmocnienia Twojej strony WWW. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Mini usługi SEO dla wzmocnienia Twojej strony WWW. (/Temat-Mini-uslugi-SEO-dla-wzmocnienia-Twojej-strony-WWW-162684)



Mini usługi SEO dla wzmocnienia Twojej strony WWW. - azzaz - 19-05-2019 15:05

W związku z dużą liczbą zamówień, przyjmowanie zleceń zostaje wstrzymane do poniedziałku



Witam. Pozycjonując już dłuższy czas swoją własną stronę internetową stworzyłem dosyć pokaźną listę dobrych miejscówek do linkowania. Wszystkie miejscówki były przeze mnie sprawdzane w oparciu o da, pa i spam score domeny + lista cały czas rośnie.

Sprzedaję następujące zestawy linków:

10x marketing szeptany - 40zł

Marketing szeptany możliwy jest tylko pod nisze PL

10x trust rank - 15zł

(baclink w profilu, lub inny podobny na stronie z wysokimi statystykami w zależności od tematyki i rodzaju strony linkowanej)

5x link typu web 2.0 - 50zł

(Wszystkie blogi stawiane są na specjalnie wyszukanych wcześniej expired domenach. Tutaj domeny sprawdzam pod kątem PA i DA. Ponadto każdy blog posiada od razu 2-3 posty)

Czas wykonania jednego zestawu wynosi do 5 dni roboczych


Czas wykonania wynika z faktu, że linkowanie + tworzenie blogów jest rozłożone w czasie. Sytuacja, w której pojawi się u mnie 100 linków na raz jest nie możliwa, żeby nie zaszkodzić Twojej witrynie. Po wykonaniu zlecenia wysyłam do każdego raport z dodanymi linkami.


Ponadto oferuję następujący pakiecik dla osób chcących zobaczyć efekty szybciej:

10xmarketing szeptany + 5 linków typu web 2.0 + 25 linków typu trust rank za 120zł

Marketing szeptany możliwy jest tylko pod nisze PL. Ten sam pakiet bez marketingu szeptanego kosztuje 80zł

Czas wykonania jednego pakietu wynosi do 7 dni roboczych


Czas wykonania wynika z faktu, że linkowanie + tworzenie blogów jest rozłożone w czasie. Sytuacja, w której pojawi się u mnie 100 linków na raz jest nie możliwa, żeby nie zaszkodzić Twojej witrynie. Po wykonaniu zlecenia wysyłam do każdego raport z dodanymi linkami.


Pełny audyt strony

Ponadto jeśli nie jesteś pewny czego Twoja strona potrzebuje oferuję pełny audyt witryny. Wówczas w formie arkusza excel dostajesz ode mnie listę wskazówek/zaleceń co poprawić, na czym się skupić odnośnie optymalizacji. Ostatnio zyskała ona bardzo dużo na znaczeniu, a wielu ją pomija(przez co są łatwi do przeskoczenia w topkach Cool )

Pełny audyt strony - 20zł

BONUS

W przypadku zakupienia jakiegokolwiek zestawu moich linków dokupienie pełnego audytu strony kosztuje tylko 10zł.



Wszystkie linki są robione przeze mnie ręcznie



Mini usługi SEO dla wzmocnienia Twojej strony WWW. - Admin - 14-09-2019 15:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.