Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film (/Temat-Tylko-nie-mow-nikomu-Dokument-Tomasza-Sekielskiego-Caly-Film-162672)

Strony: 1 2 3


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - Olszi - 17-06-2019 19:59

(29-05-2019 21:58)radek0389 napisał(a):  
(26-05-2019 09:29)Olszi napisał(a):  A ja uważam, że temat jest mocno przesadzony. Myślę, że problem tak samo marginalny jak w innych grupach tyle, że zdecydowanie bardziej medialny.

Wskaż mi proszę inną grupę społeczną/zawodową, gdzie przełożeni przestępstwa pedofilii tuszują, ukrywają a sprawców chowają w innych miejscach działalności i jednocześnie nie odseparowują od dzieci. Dyrektorzy zmieniają szkoły dla nauczycieli-pedofili? Ordynatorzy szpitale dla lekarzy-pedofili?
I dla której innej grupy temu tuszowaniu "przyklaskuje i pomaga" rządząca władza?




Sekielski, który od 22 lat jest związany z TVN, która jest lewicowa (a jak wiadomo lewica z kościołem się niekoniecznie lubi) robi reportaż, który ma na celu nic innego niż osłabić pozycję kościoła w Polsce a ludzie łapią to jak pelikany.

Władza przyklaskuje i pomaga? Konkrety proszę.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - radek0389 - 19-06-2019 17:25

(17-06-2019 19:59)Olszi napisał(a):  
(29-05-2019 21:58)radek0389 napisał(a):  
(26-05-2019 09:29)Olszi napisał(a):  A ja uważam, że temat jest mocno przesadzony. Myślę, że problem tak samo marginalny jak w innych grupach tyle, że zdecydowanie bardziej medialny.

Wskaż mi proszę inną grupę społeczną/zawodową, gdzie przełożeni przestępstwa pedofilii tuszują, ukrywają a sprawców chowają w innych miejscach działalności i jednocześnie nie odseparowują od dzieci. Dyrektorzy zmieniają szkoły dla nauczycieli-pedofili? Ordynatorzy szpitale dla lekarzy-pedofili?
I dla której innej grupy temu tuszowaniu "przyklaskuje i pomaga" rządząca władza?




Sekielski, który od 22 lat jest związany z TVN, która jest lewicowa (a jak wiadomo lewica z kościołem się niekoniecznie lubi) robi reportaż, który ma na celu nic innego niż osłabić pozycję kościoła w Polsce a ludzie łapią to jak pelikany.

Władza przyklaskuje i pomaga? Konkrety proszę.

Zadałem Ci pytanie w cytowanym przez ciebie moim poście, odnośnie innej grupy społecznej, która stosuje takie praktyki jak kościół. Możesz odpowiedzieć?
A co do konkretów, dlaczego np. w rejestrach pedofilów nie ma księży?

ps. Temat odnosi się do filmu Sekielskich, ja w swoich wypowiedziach bardziej skupiam się na zjawisku, bez podtekstu politycznego. To że związani z TVN Sekielscy publikują dokument przed wyborami, to jasna sprawa, że ma na celu skierować potencjalnych wyborców przeciwko władzy rządzącej, jasna sprawa. Natomiast to nie zmienia mojego ogólnego zdania do zjawiska.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - Olszi - 19-06-2019 19:51

Zgadzam się Radek z tym co napisałeś, jednak sedno w tym,że to właśnie o politykę się rozchodzi. Z pewnością wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że z pedofilią trzeba walczyć. No właśnie problem polega na tym, że ja bardziej w opinii publicznej widzę walkę nie z pedofilią a z samym kościołem.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - twardy - 19-06-2019 19:53

No i prawidlowo, precz z kosciolem z zycia publicznego, precz z kosciolem ze szkol. W cywilizowanym swiecie nie ma miejsce na gusla i podobne pierdoly.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - fusek - 19-06-2019 20:56

(19-06-2019 19:53)twardy napisał(a):  No i prawidlowo, precz z kosciolem z zycia publicznego, precz z kosciolem ze szkol. W cywilizowanym swiecie nie ma miejsce na gusla i podobne pierdoly.

Xd
Lubię takie komentarze. Później się pan twardy zestarzeje. Zaczną go łapać chorubska I będzie w pierwszym rzędzie na każdej mszy wielbłąd Boga Smile

Skoro Twoim zdaniem nie ma miejsca na tego typu sprawy to - ja wolę zasciankowa Polska; nie nowoczesna Europę.
Zresztą nie tylko ja - odpowiednie zagraniczne rankingi są dostępne w sieci.


Co do pedofilii to w każdej "branzy" są jej przedstawiciele. A że bardziej medialną jest nagonka na kościół katolicki; A nie np na reżyserów- to jest jak jest.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - twardy - 19-06-2019 21:13

(19-06-2019 20:56)fusek napisał(a):  
(19-06-2019 19:53)twardy napisał(a):  No i prawidlowo, precz z kosciolem z zycia publicznego, precz z kosciolem ze szkol. W cywilizowanym swiecie nie ma miejsce na gusla i podobne pierdoly.

Xd
Lubię takie komentarze. Później się pan twardy zestarzeje. Zaczną go łapać chorubska I będzie w pierwszym rzędzie na każdej mszy wielbłąd Boga Smile

No chyba Ty xD, jesli uwazasz, ze taki polski pelen hipokryzji katollicyzm jest spoko, to luz xD Nie no co za idiotyczny tekst, jak mnie chorubsko zlapie to pojde do lekarza, a nie pod oltarz na kolanach.

Po drugie nie mowie, ze by tu drugi zachod robic z lgbt z imigrantami. Mowie o tym zeby oddzielic kosciol od panstwa, wywaliac czarnych z zycia publicznego, szkol, zlikwidowac fundusz koscielny a cmentarze dac pod zarzad gminy.

A teraz byle co wybudujesz, most czy kosciol i przyjezdza taki spasiony knur z morda czerwona od wina mszalnego i odwalaja jakas maniane xD


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - fusek - 19-06-2019 21:58

Chodziło mi bardziej o powiedzenie; które sprawdzą się w życiu "Jak trwoga to do Boga".


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - mach - 21-06-2019 07:47

@Olszi ma racje. Film wyszedł akurat przed wyborami. Ciekawe czemu hmm


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - Olszi - 21-06-2019 15:27

No właśnie. Mamy temat pedofilii w kościele, wczesniej LGBT, odstrzał dzików itd. Rzeczy, które mają wywołać emocje i uderzyć w władzę. Nie jestem absolutnie zagorzałym obrońcą kościoła. Antyklerykalny kiedyś byłem. Dalej dużo rzeczy w kościele mi się nie podoba jednak uważam, że fakt, że Polska to najbardziej katolicki kraj na naszym kontynencie to duża siła w obronie przed coraz bardziej upadłą moralnie Europą.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - jg2pmd - 22-07-2019 15:05

Obżydliwa ofensywa na Kościół wymierzona o ironio przez grupę w której pedofili i dewiantów jest najwięcej, splunąć należy na film taki z POgardą.