Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film (/Temat-Tylko-nie-mow-nikomu-Dokument-Tomasza-Sekielskiego-Caly-Film-162672)

Strony: 1 2 3


Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - Pawlak093 - 17-05-2019 21:36






RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - milosz998 - 17-05-2019 21:41

Już myślałem że jakiś link do FAKE PLAYERA xDD


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - radek0389 - 17-05-2019 21:55

Zaraz na TVN będzie Big Grin.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - antykt - 17-05-2019 22:05

super film


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - mojnick69 - 19-05-2019 21:17

Kto jeszcze oglądał? Co myślicie o tym dokumencie?


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - twardy - 19-05-2019 21:24

To samo co Kler, nic odkrywczego. Czarna mafia to zlodzieje i pedofile.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - Olszi - 26-05-2019 09:29

A ja uważam, że temat jest mocno przesadzony. Myślę, że problem tak samo marginalny jak w innych grupach tyle, że zdecydowanie bardziej medialny.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - radek0389 - 29-05-2019 21:58

(26-05-2019 09:29)Olszi napisał(a):  A ja uważam, że temat jest mocno przesadzony. Myślę, że problem tak samo marginalny jak w innych grupach tyle, że zdecydowanie bardziej medialny.

Wskaż mi proszę inną grupę społeczną/zawodową, gdzie przełożeni przestępstwa pedofilii tuszują, ukrywają a sprawców chowają w innych miejscach działalności i jednocześnie nie odseparowują od dzieci. Dyrektorzy zmieniają szkoły dla nauczycieli-pedofili? Ordynatorzy szpitale dla lekarzy-pedofili?
I dla której innej grupy temu tuszowaniu "przyklaskuje i pomaga" rządząca władza?


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - Frankslen - 31-05-2019 20:28

Film obejrzany, Kler także. Problem trzeba nagłaśniać, powinni też opowiedzieć o pedofilii nie tylko w kościele, ale w innych instytucjach / grupach społecznych np. w show biznesie.


RE: Tylko nie mów nikomu. Dokument Tomasza Sekielskiego Cały Film - kszakson - 01-06-2019 11:16

Film 10/10 pokazuje to co kościół ukrywa przed nami, przydałoby się nagłośnić sprawę.