Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! (/Temat-Latwy-Airdrop-12-VDX-W-przyszlosci-mozliwa-sprzedaz-krypto-na-gieldzie-162665)



Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - Boniekk - 17-05-2019 14:36

Vodi X rozdaję swoją kryptowalutę za wykonanie prostych akcji w serwisach społecznościowych typu follow i udostępnienie na instagramie, facebooku itd...

Za wykonanie zadań łącznie można otrzymać 1200 VDX, co odpowiada ok. $12 (~46 PLN).Dodatkowo za każdego poleconego można zarobić 100 VDX o wartości ok. $1.

Świetną wiadomością jest również to, że Vodi X w dniu 21.05.2019 zostanie wprowadzone na rynek kryptowalut przez znaną giełdę – Bittrex (bittrex.com - czyli otrzymaną walutę będzie można sprzedać na giełdzie i uzyskać z niej realne pieniądze !)

Aby otrzymać krypto należy zarejestrować się z linku podanego poniżej (czystego lub reflink'a) , i wykonać zadania związane z serwisami społecznościowymi.

Czysty link do rejestracji : https://bounty.vodix.io/
Reflink : https://bounty.vodix.io/r/scn4s0hc
Refferal code do aplikacji : BONIEKK2115

Można rejestrować się z reflink'a jeżeli ktoś ma ochotę, pozdrawiam !


RE: Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - thedrago15 - 17-05-2019 15:00

No dobra a kiedy wyślą tokeny? Jakaś konkretna data?
Edit:
21 maja jest IEO czyli można kupić tokeny na Bittrex ale NIE można ich sprzedać to takie ICO ale na giełdzie.


RE: Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - Boniekk - 17-05-2019 16:05

Wyszperałem jeszcze w sieci następującą informację :
"Nagrody zostaną rozdysponowane po zakończeniu sprzedaży tokenów (prawdopodobnie już po zakończeniu IEO na Bittrexie). Na tej giełdzie również będzie można sprzedać uzyskane w promocji monety VDX."

Czyli ta giełda planuje również w przyszłości wprowadzić możliwość aprzedaży, kiedy to nastanie ? Tego nie wiemy.


RE: Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - thedrago15 - 17-05-2019 17:12

(17-05-2019 16:05)Boniekk napisał(a):  Wyszperałem jeszcze w sieci następującą informację :
"Nagrody zostaną rozdysponowane po zakończeniu sprzedaży tokenów (prawdopodobnie już po zakończeniu IEO na Bittrexie). Na tej giełdzie również będzie można sprzedać uzyskane w promocji monety VDX."

Czyli ta giełda planuje również w przyszłości wprowadzić możliwość aprzedaży, kiedy to nastanie ? Tego nie wiemy.
Dystrybucja jest Q3 2019 już znalazłem a przy okazji znalazłem wpis,że będzie wymagany KYC, żeby potwierdzić,że tylko raz odebrało się VDX cytuję:
"In order to make sure each individual is only registered once, minor KYC will be needed to confirm identity and claim VDX tokens upon airdrop."


RE: Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - Boniekk - 17-05-2019 17:15

(17-05-2019 17:12)thedrago15 napisał(a):  
(17-05-2019 16:05)Boniekk napisał(a):  Wyszperałem jeszcze w sieci następującą informację :
"Nagrody zostaną rozdysponowane po zakończeniu sprzedaży tokenów (prawdopodobnie już po zakończeniu IEO na Bittrexie). Na tej giełdzie również będzie można sprzedać uzyskane w promocji monety VDX."

Czyli ta giełda planuje również w przyszłości wprowadzić możliwość aprzedaży, kiedy to nastanie ? Tego nie wiemy.
Dystrybucja jest Q3 2019 już znalazłem a przy okazji znalazłem wpis,że będzie wymagany KYC, żeby potwierdzić,że tylko raz odebrało się VDX cytuję:
"In order to make sure each individual is only registered once, minor KYC will be needed to confirm identity and claim VDX tokens upon airdrop."

Dobra robota, teraz sytuacja jest dla nas bardziej przejrzysta.


RE: Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - aftero21 - 17-05-2019 18:42

Z tego co zrozumiałem polecony musi wykonać wszystkie akcje żebyśmy otrzymali 100vdx za refa. Jeśli jestem w błedzie to prosze mnie poprawić bo jestem ciekawy


RE: Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - Boniekk - 17-05-2019 19:04

(17-05-2019 18:42)aftero21 napisał(a):  Z tego co zrozumiałem polecony musi wykonać wszystkie akcje żebyśmy otrzymali 100vdx za refa. Jeśli jestem w błedzie to prosze mnie poprawić bo jestem ciekawy

Tak, zalicza poleconych którzy wykonali wszystkie społecznościowe akcje.


RE: Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - aftero21 - 17-05-2019 19:13

Czyli jednym słowem marne szansze że ktoś wbije wszystko,patrząc na to statystycznie. Do tego strona średnio zlicza wykonane akcje, jak robiłem to ciężko było coś wbić bo po wykonaniu akcji mieliło 5 minut w miejscu przy próbie odebrania tokenów. Ogólnie zrobiłem 10 akcji-1000vdx , dwie nie chcą wejść


RE: Łatwy Airdrop ~12$ VDX W przyszłości możliwa sprzedaż krypto na giełdzie ! - Boniekk - 26-09-2019 17:30

Jeżeli ktoś wykonywał airdrop radzę sprawdzać emaile, ja wczoraj dostałem emaila i odebrałem już moje tokeny na Bittrexie. Cena trochę spadła, ale zawsze to coś Smile