Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube w TOP3 w google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Youtube w TOP3 w google (/Temat-Youtube-w-TOP3-w-google-162661)



Youtube w TOP3 w google - radek0389 - 17-05-2019 12:23

Witajcie
W przypadku jak na daną frazę TOP3 wyników stanowią filmiki youtube, to pozycjonując strony, nie mam większych szans (przy "standardowym" SEO) przeskoczyć tych pozycji? Czy może takie filmy YT traktować jak normalną konkurencję i linkowanie pozwoli ich przebić?


RE: Youtube w TOP3 w google - Klin - 17-05-2019 12:57

Masz szanse. Normalnie pozycjonujesz

Możesz jeszcze "przeszkodzić" tym video czego nie polecam - brzydka taktyka


RE: Youtube w TOP3 w google - cezar78 - 18-08-2019 21:07

To może oznaczać że fraza jest łatwa i filmy mające ją w tytule i opisie po prostu bez żadnych backlinków wskakują samoistnie do top3 bo nie mają dużej konkurencji. A może być to też jakaś fraza typowo filmowa stąd wyniki wideo w top3 np - Harry Potter 10 trailer


RE: Youtube w TOP3 w google - radek0389 - 30-12-2019 20:59

(17-05-2019 12:57)Klin napisał(a):  Masz szanse. Normalnie pozycjonujesz

Możesz jeszcze "przeszkodzić" tym video czego nie polecam - brzydka taktyka

Tak z perspektywy czasu, to jednak ten YT w topie dla mnie stanowi beton. Choćbym miał wzrosty, dobre pozycje, to jednak przy głównych frazach, jak byłem za filmikami tak jestem. Obserwuję pozycje od kilku miesięcy i nawet na chwilę żadna witryna nie przebiła (moja czy konkurencji) się ponad filmy z YouTube, więc jednak one mają przywileje od Google niewątpliwie.


RE: Youtube w TOP3 w google - radek0389 - 13-01-2020 11:31

Nikt tutaj nie interesuje się SEOLol ? Nie macie może podobnego problemu - brak możliwości przeskoczenia video z topki?


RE: Youtube w TOP3 w google - Oskarqq - 13-01-2020 12:49

Czasem tak po prostu jest, że Google uzna, iż najlepiej będzie w TOPce pokazać filmy i koniec. Możesz się dwoić i troić, a bez filmu nic nie wskórasz. Mam klienta, który pozycje i leady zgarnia tylko i wyłącznie blogiem. Udało się prześcignąć Wikipedię, ale YT nie do ruszenia. Nagrał fajne porządne filmy i aktualnie są Adwordsy, jego 3 filmy, jego strona i Wikipedia.
W SEO chodzi też o to, żeby się po prostu do Google dostosować, bo czasem jak coś postanowi, to nie ma bata żeby to zmienić.