Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję PP Suplementów Diety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Poszukuję PP Suplementów Diety (/Temat-Poszukuje-PP-Suplementow-Diety-162657)



Poszukuję PP Suplementów Diety - painstream - 17-05-2019 08:27

Cześć,

zajmuję się aktualnie promocją suplementów diety z Nutri Profits co idzie mi bardzo dobrze, jednak chciałbym również uderzyć w suplementy dla normalnych zwykłych ludzi, coś jak np. Witamina C, D, K2 itp. - znacie może Program Partnerski jakiejś firmy która posiada zwykłe witaminy w swojej ofercie?

Wszystkie suplementy z NutriProfits czy też CashInPills to zbiór witamin i mikroelementów i wymyślne nazwy - Testolan na Testosteron, Vericon na żylaki itp., a mi chodzi o zwykłe witaminy.

Z góry dziękuję za pomoc!


RE: Poszukuję PP Suplementów Diety - AngelikaG - 17-05-2019 09:36

A może po prostu wtedy reklama aptek internetowych? One mają witaminy Smile
a wiem, że w sieciach są dostępne kampanie dla doz.pl i superpharm


RE: Poszukuję PP Suplementów Diety - jakubswierczok85 - 23-05-2019 07:42

(17-05-2019 08:27)painstream napisał(a):  Cześć,

zajmuję się aktualnie promocją suplementów diety z Nutri Profits co idzie mi bardzo dobrze, jednak chciałbym również uderzyć w suplementy dla normalnych zwykłych ludzi, coś jak np. Witamina C, D, K2 itp. - znacie może Program Partnerski jakiejś firmy która posiada zwykłe witaminy w swojej ofercie?

Wszystkie suplementy z NutriProfits czy też CashInPills to zbiór witamin i mikroelementów i wymyślne nazwy - Testolan na Testosteron, Vericon na żylaki itp., a mi chodzi o zwykłe witaminy.

Z góry dziękuję za pomoc!

W bluepartner.pl mamy kampanię SuperPharm
https://bluepartner.pl/aktualne-kampanie/podglad/451

Do tego posiadamy kampanię z kategorii Zdrowie i Uroda zawierająca kampanię z suplementami diety.

Zapraszamy


RE: Poszukuję PP Suplementów Diety - Aroer25 - 26-02-2021 02:19

(17-05-2019 08:27)painstream napisał(a):  Cześć,

zajmuję się aktualnie promocją suplementów diety z Nutri Profits co idzie mi bardzo dobrze, jednak chciałbym również uderzyć w suplementy dla normalnych zwykłych ludzi, coś jak np. Witamina C, D, K2 itp. - znacie może Program Partnerski jakiejś firmy która posiada zwykłe witaminy w swojej ofercie?

Wszystkie suplementy z NutriProfits czy też CashInPills to zbiór witamin i mikroelementów i wymyślne nazwy - Testolan na Testosteron, Vericon na żylaki itp., a mi chodzi o zwykłe witaminy.

Z góry dziękuję za pomoc!

Dzialasz w tym dalej?