Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wujek google pije ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Wujek google pije ? (/Temat-Wujek-google-pije-162647)



Wujek google pije ? - sprzetok - 16-05-2019 19:01

Hejka mam pytanie do Was. Analizując sobie frazy w google analityku, zwróciłem uwagę ze na niektóre frazy... czytaj normalne frazy są zawracane jakieś beznadziejne wyniki Smile. Analizowałem treści i na 10 pozycji 7 to jakiś chłam.. kiedyś było inaczej ... większość stron była na temat w tym np moje na poz 3-5 itp xD. Czy u Was jest podobnie ?


RE: Wujek google pije ? - perso - 16-06-2019 17:57

Nic dziwnego, google aktualizuje algorytmy stąd takie różnice w wynikach.


RE: Wujek google pije ? - EfectiveWork - 16-06-2019 20:57

A Ty co chcesz sprzedać że tak nabijasz posty?


RE: Wujek google pije ? - bubu93 - 17-06-2019 00:30

Problem SERP i aktualizacji jest dość złożony. Również uważam, że jakość wyników pogorszyła się w ostatnim czasie. Warto zwrócić uwagę, że ostatnio przy aktualizacji algorytmu Google nawet nie podało czego sam update dotyczy.

Jak dla mnie naprawiali jakiś wcześniejszy update.

Pamiętaj też, że algo działa inaczej w każdej branży/niszy. Mam na myśli istotność różnych czynników w różnych branżach.


RE: Wujek google pije ? - maxcyrek - 15-09-2019 18:42

(16-06-2019 20:57)EfectiveWork napisał(a):  A Ty co chcesz sprzedać że tak nabijasz posty?

Chce zarobić jak każdy tutaj ;-)