Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] sklep internetowy/serwis WordPress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] sklep internetowy/serwis WordPress (/Temat-WYKONAM-sklep-internetowy-serwis-WordPress-162640)



[WYKONAM] sklep internetowy/serwis WordPress - sheko12 - 16-05-2019 14:49

Witam, oferuje tworzenie sklepów internetowych na podstawie popularnych systemów na rynku, oraz tworzenie stron tematycznych z wykorzystaniem skryptu WordPress.

W zakres moich działań w przypadku PrestaShop obejmuje:
  • instalacja, jak i pełna konfiguracja PrestaShop
  • instalacja, oraz dostosowanie wybranego przez Ciebie szablonu
  • instalacja modułów oraz ich konfiguracja
  • przygotowanie sklepu do sprzedaży. Tworzę kategorię, układ nawigację, podmieniam grafikę, uzupełniam w treść i wiele innych.

Natomiast w systemie WordPress
  • instalacja skryptu, jak i konfiguracja
  • instalacja szablonu, w tym jego dostosowanie do twoich potrzeb
  • instalacją wtyczek niezbędnych do pracy

Oferuje również pozycjonowanie, w tym dostosowanie twojej strony pod wytyczne SEO.
Spowoduje, że twoja strona zacznie istnieć w Google, pozycjonuje na podstawie twoich fraz kluczowych lub sam dokonuje audytu.
Mam kilkuletnie doświadczenie podparte samodzielną edukacją oraz realizacją zleceń.
W roku 2018 współpracowałem z dwoma agencjami interaktywnymi. Zajmowałem się tworzeniem stron, sklepów, oraz pozycjonowaniem na zlecenie moich przełożonych.

Zajmuje się oczywiście innymi zadaniami, takimi jak choćby przeniesie twojej strony na inny serwer, stworzeniem opisu twojego produktu, bądź kompletnej obsługi twojej strony WWW.
We wcześniejszych latach prowadziłem wiele projektów, byłem współwłaścicielem kilku serwisów, moderowałem oficjalny Support mybboard.pl (obecnie webboard.pl).
Byłem współwłaścicielem nieistniejącego już hostingu oraz członkiem zarządu spółki.

Posiadam kilka projektów na swoim koncie, którymi chętnie pochwalę się indywidualnie.

Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny, także zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość prywatna, lub adres e-mail: [email protected]

Pozdrawiam



[WYKONAM] sklep internetowy/serwis WordPress - Hybrid1990 - 25-06-2019 03:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.