Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? (/Temat-Stepbet-zarabianie-przez-chodzenie-162635)

Strony: 1 2


Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - AngelikaG - 16-05-2019 12:38

Ktoś korzystał może z aplikacji stepbet (https://waybetter.com/stepbet)?
Jestem ciekawa na ile faktycznie aplikacja zlicza kroki i wylicza minimalne limity jakie należy przejść, aby "zaliczyć" dzień i nie stracić kasy.

Znalazłam artykuł na spidersweb na temat tej aplikacji, nie wiem na ile jest to artykuł sponsorowany, a na ile napisany faktycznie z własnego doświadczenia Wink

I szukam jakichś innych opinii


RE: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - nik5pl - 16-05-2019 19:10

Z tego co widzę, aplikacja opiera się na zakładach. Np. Zakładasz się o 40$, że przez 6 tygodni będziesz aktywny. Cała pula jest wtedy przekazywana zwycięzcom, którzy ukończyli wyzwanie.


RE: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - AngelikaG - 17-05-2019 09:37

Tak, też to tak zrozumiałam. Ten kto nie da rady - to jego kasa przepada i później jest dzielona na pozostałe osoby


RE: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - PremAccHack - 17-05-2019 09:43

Jakie są tam wyzwania. Rozumie że apka mierzy nam kroki przez tele czy jak to działa?


RE: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - patrolpxd - 17-05-2019 10:16

(17-05-2019 09:43)PremAccHack napisał(a):  Jakie są tam wyzwania. Rozumie że apka mierzy nam kroki przez tele czy jak to działa?
Podpinasz pod jakiś swój licznik kroków (Samsung Health, Play Fit I cos tma jeszcze) i sprawdza Twoje ostatnie kroki - wylicza Ci średnia i robisz zakład. Wpłacasz 40$ przez PayPal (z karty) i przez 6 tygodni masz ten zakład. Jeśli nie dasz rady to przegrywasz i tracisz wpłacony hajs

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - PremAccHack - 17-05-2019 10:37

Dobra motywacja a średnio ile da się wygrać przez te 6 tygodni? Można zrobić parę zakładów jednocześnie?


RE: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - erning123 - 17-05-2019 11:38

można płacić krypto ?Smile


RE: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - patrolpxd - 17-05-2019 17:57

(17-05-2019 10:37)PremAccHack napisał(a):  Dobra motywacja a średnio ile da się wygrać przez te 6 tygodni? Można zrobić parę zakładów jednocześnie?
Nie mam pojęcia. Całe info z procesu rejestracji który robiłem rano, ale zrezygnowałem bo płatność kartą mnie odrzuciła
(17-05-2019 11:38)erning123 napisał(a):  można płacić krypto ?Smile

Nie widziałem opcji tylko Karta lub PP


RE: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - Doorm - 18-05-2019 07:02

Stronka nie działaTongue


RE: Stepbet - zarabianie przez chodzenie? - fortis133337 - 18-05-2019 08:38

Korzystałem z aplikacji stepbet oraz runbet więc mogę się wypowiedzieć.
Zacznę od runbet ustawiłem zakład na 2 tygodnie że będę biegać zaczynając od mili a kończąc zakład na 2. Codziennie liczba aktywnych spadała i mogłem liczyć ile mniej więcej powinienem dostać na koniec zakładu. I jakie wielkie było moje zdziwienie kiedy zamiast 5USD dostał niecałe 2. Ja rozumiem że aplikacja musi zarabiać ale takie prowizję to już trochę żart żeby na każdym zakładzie zgarniać ponad 50% do własnej kieszeni. Aplikacja działa na zasadzie podłączenia się do innej aplikacji i ta aplikacja wysyła dane do run beta a że mi się nie chciało biegać to ustawiłem fake gpsa zająłem się innymi sprawami i po 20min zadanie samo się wykonywało a żadnych problemów z wypłatą nie miałem.
Aplikacja stepbet jest lepsza od runbeta ponieważ dużo więcej osób z niej korzysta i więcej odpada i po zakładzie 40USD na 6 tygodni dostałem około 5 więc wielkiej tragedii nie ma. Zwłaszcza że jak któregoś dnia nie udało mi się wykonać danego zakładu to do aplikacji Google fit dodawałem sobie trochę kroków.

A nie, pomyłka. Teraz sprawdziłem i za aplikacje Stepbet dostałem niecałe 10USD za 6 tygodniowy zakład za 40USD.