Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt by potwierdzić nie jestem robotem to zapowiedź blokady konta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Skrypt by potwierdzić nie jestem robotem to zapowiedź blokady konta? (/Temat-Skrypt-by-potwierdzic-nie-jestem-robotem-to-zapowiedz-blokady-konta-162634)



Skrypt by potwierdzić nie jestem robotem to zapowiedź blokady konta? - manmark - 16-05-2019 01:27

Witam,
przy wielu prośbach o dołączenie do grup [ok 10 w ciągu kilku minut i ok 15 w tym dniu] pojawił się skrypt, by potwierdzić, że nie jestem robotem.
Czy wg Was, to zapowiedz rychłej blokady konta lub dokładniejszej weryfikacji?? [numer tel. jest już przypisany do tego konta i potwierdzony sms-em].
Póki co wycofałem się ze skryptu bez potwierdzenia i chce odczekać z dołączaniem do grup przez kilka dni, ale nie wiem czy to pomoże.
Szkoda mi tego fake konta do tej pory dobrze mi się sprawowało oprócz jednej blokady na dołączanie do grup przez 2 tygodnie na samym początku od założenia.
Druga sprawa: jeśli FB żąda potwierdzenia konta poprzez weryfikacja zdjęcia to skąd je najlepiej pozyskać [ z Google wiadomo, ze odpada], wcześniej robiłem sam sobie zdjęcia ale chyba maja je zapisane w weryfikacji twarzy, bo na innych kontach już nie przechodziły i były blokady, pomimo ze robiłem rożne ujęcia swojej twarzy.
Sprawa nr 3, do jakiej ilości grup można wysłać zaproszenia w sposób bezpieczny, np. w ciągu jednego dnia?
I pytanie na koniec, czy wklejanie tej samej treści postów ze zdjęciem, w różnych grupach spowoduje blokadę konta? czy jest jakiś limit częstotliwości z Waszego doświadczenia, aktualnie na ok 80 grupach jest ten sam mój identyczny post i na razie hulało. Dziękuję z góry za pomoc.


RE: Skrypt by potwierdzić nie jestem robotem to zapowiedź blokady konta? - TyperekS - 20-06-2019 19:28

Hej,
Jest to po prostu skrypt, który uniemożliwia działania zewnętrznych jakiś botów/aplikacji do Facebooka by nie móc masowo dołączać do grup i dlatego jest taki komunikat, nie zwiastuje to blokady konta.


RE: Skrypt by potwierdzić nie jestem robotem to zapowiedź blokady konta? - Mone - 13-08-2019 13:22

powiedzialbym raczej ze zwiastuje, mialem podobna sytuacje
mimo potwierdzenia email i sms zablokowali mi konto, 2 konto ktore mialem typowo pod fanpage takze zostalo zablokowane pod pozorem spamowania, dodawalem posty srednio 2x dziennie, ci kilka tygodni powtarzal sie jakis post co zostalo uznane za spam, weryfikacja nic nie dala, konto i tak zostalo zablokowane


RE: Skrypt by potwierdzić nie jestem robotem to zapowiedź blokady konta? - artzarab - 20-08-2019 12:03

Oczywiście że zwiastuje. Profil zapewne został już "oflagowany" i masz dużą szansę na bana (jeśli oczywiście nadal będziesz działał w sposób "nierealny" dla fb).