Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PTCshare - start w czerwcu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: PTCshare - start w czerwcu. (/Temat-PTCshare-start-w-czerwcu-162625)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: PTCshare - start w czerwcu. - zila - 13-03-2020 17:02

Za późno dołączyłeś.


RE: PTCshare - start w czerwcu. - ziela12345 - 14-03-2020 13:34

(13-03-2020 17:02)zila napisał(a):  Za późno dołączyłeś.

Dołączyłem na samym starcie programu ;-) po prostu przestałem klikać jak zobaczyłem jak to wygląda


RE: PTCshare - start w czerwcu. - santaclous - 25-03-2020 22:09

(24-11-2019 17:21)kolorpurpury napisał(a):  A i przypominam. W PTCshare wpłacasz pieniądze DOBROWOLNIE, więc nigdy nikt nie może uznać ich jako kradzież.

Do AmberGold też się wpłacało DOBROWOLNIE.

Do piramidy Madoffa też.

Głubszej bzdury nie mogłeś napisać.

Ps. Jak tam? Zarobiłeś te miliony?

Ps. 2 Masz jakiś kolejny biznes? Chętnie bym się jeszcze z ciebie pośmiał beka


RE: PTCshare - start w czerwcu. - kolorpurpury - 26-03-2020 07:56

(25-03-2020 22:09)santaclous napisał(a):  
(24-11-2019 17:21)kolorpurpury napisał(a):  A i przypominam. W PTCshare wpłacasz pieniądze DOBROWOLNIE, więc nigdy nikt nie może uznać ich jako kradzież.

Do AmberGold też się wpłacało DOBROWOLNIE.

Do piramidy Madoffa też.

Głubszej bzdury nie mogłeś napisać.

Ps. Jak tam? Zarobiłeś te miliony?

Ps. 2 Masz jakiś kolejny biznes? Chętnie bym się jeszcze z ciebie pośmiał beka
O ******* wrócił,

Kto mówił o milionach?
Wypłaciłem jak na razie tylko czysty zysk i kapitał dalej leży i powoli sobie zarabia.
Paidverts ("matka" ptcshare, ta sama firma) wypłaca nadal. Od 2013 roku.

W PTCShare wypłacają normalnie bez problemu.

Przy okazji złapałem trochę poleconych (40) chociażby do kranika BTC.

Poczytałeś trochę postów od ludzi, którzy liczyli na szybki zysk jak w hyipach i dla nich się już nie opłaca i myślałeś, że to ten moment? beka

Możesz się śmiać, ja znam ryzyko uczestnictwa w takich programach. Jeżeli zarobię to uznaję to jako udaną inwestycję. Inwestycja w futurenet była jak najbardziej udana bo zarobiłem jakieś 350% wkładu. BEZ POLECONYCH.
Teraz możesz się pośmiać :* Teraz mogę 3 razy stracić nawet WSZYSTKO co wrzucę w jakiś program i i tak będę na plus. Z PTCshare na razie wyciągnąłem 120$ pozostawiając tam nadal cały mój wkład. Do tego trochę BTC na kraniku z poleconych złapanych w PTCShare.



Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: PTCshare - start w czerwcu. - zila - 27-03-2020 13:49

Potwierdzam Twoją wypowiedź.
PaidVerts i PTCshare wypłacają bez problemu- w przeciągu kilku dni od zlecenia wypłaty.


RE: PTCshare - start w czerwcu. - kolorpurpury - 13-04-2020 12:16

(27-03-2020 13:49)zila napisał(a):  Potwierdzam Twoją wypowiedź.
PaidVerts i PTCshare wypłacają bez problemu- w przeciągu kilku dni od zlecenia wypłaty.

Wypłacają, wypłacają. Inną sprawą jest tempo zarobku. Zarabia się powoli. Ja teraz większej uwagi na to nie zwracam. Wchodzę raz dziennie na dwie minuty, klikam te kilka reklam i tyle. Jak jest akurat jakiś bonus do BAP to kupuję i wrzucam jakiś reflink do kranika BTC czy coś więc zawsze bokiem jeszcze coś wpada. Czekam na powrót marketu BAP i wtedy zrobię kilka sprytnych ruchów jak będą możliwości i postaram się wypłacić kolejną część i tyle.

Padnie to padnie, na futurenet wyciągnąłem tyle, że jeszcze 3 programy mogą mi zabrać wszystko a i tak nie będę w plecy Smile

Ja sobie nawet pogrywałem w warclicks - dosyć wciągająca gierka ich produkcji Smile

Teraz budują kolejną Smile


RE: PTCshare - start w czerwcu. - zila - 14-04-2020 10:05

Mam tak samo. Wchodzę na moment raz dziennie, klikam co jest do wyklikania i tyle. W gierkę też grałem ale krótko, może z tydzień.


RE: PTCshare - start w czerwcu. - Doorm - 30-05-2020 22:27

Jak mam tylko BAP bez $ to jak mogę wrócić bez wkładu bo tak mi zostało jak skończył się market


RE: PTCshare - start w czerwcu. - zila - 31-05-2020 10:33

Możesz tylko klikać w reklamy i reinwestycję zrobić po uzbieraniu $1


RE: PTCshare - start w czerwcu. - zila - 09-05-2022 04:36

Odświeżam temat.
PTCshare zorganizował konkurs na polecajacego. Tym razem polecony nie musi wpłacać pieniędzy, aby został zakwalifikowany. Wystarczy, że przeklika minimum 20 reklam.

Konkurs trwa do 31 maja.
1 miejsce - $30
2 miejsce - $20
3 miejsce - $12
4 miejsce - $10
5 miejsce - $8
4 - 10 miejsce - $4

Przypominam mój link polecający, aby nie trzeba było przechodzić do pierwszego postu.
https://www.ptcshare.com/ref/atom
https://www.ptcshare.com