Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake transmisje online a prawo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Fake transmisje online a prawo (/Temat-Fake-transmisje-online-a-prawo-162615)



Fake transmisje online a prawo - Criss323 - 14-05-2019 16:38

Witam, ostatnio wpadł mi do głowy pomysł na mini biznes, lecz obawiam się czy coś takiego nie jest niezgodne z prawem (nie chcę mieć problemów za zarobione pare złotych). Mianowicie, planuję stworzyć fake transmisje programów które są dostępne dopiero po wykupieniu abonamentu/dostępu.

Przykład:
Formuła 1 jest transmitowana tylko na programie Eleven sport, tworzę i promuję strone na której rzekomo jest ta transmisja za darmo. Oczywiście uruchamia się player, lecz wyskakuje wiadomość że użytkownik musi pobrać odpowiednią wtyczkę (PPI) aby móc uruchomić transmisję. Po zainstalowaniu tej "wtyczki" player nie uruchamia się.

Czy za coś w tym stylu stacja telewizyjna (w tym przypadku Eleven) może mieć do mnie o to pretensję czy jeżeli nie udostępniłem ich obrazu to wszystko jest ok?

Proszę o fachową pomoc, w szczególności osoby które coś na ten temat wiedzą a nie tylko im się tak wydaje Smile

Z góry dziękuję.


RE: Fake transmisje online a prawo - fusek - 14-05-2019 17:14

Raczej bezpieczniej byłoby dać link ppi i nigdzie nie przekierowywac


RE: Fake transmisje online a prawo - Criss323 - 14-05-2019 17:17

W sensie żeby nie dawać tego jako wtyczkę tylko od razu przekierować na PPI? To napewno zepsułoby konwersje bo nikt nie zainstaluje programu jeżeli i tak nie zadziała :/


RE: Fake transmisje online a prawo - rAzEET - 14-05-2019 17:39

Miałem ten sam pomysł kiedyś ale z FameMMA Big Grin


RE: Fake transmisje online a prawo - staleczka134 - 15-05-2019 08:51

Daj jeszcze wirusy na stronie i przejmuj konta.
Za oszukiwanie ludzi powinno być ban. Byś się nauczył szanować ludzi


RE: Fake transmisje online a prawo - Criss323 - 15-05-2019 11:33

(15-05-2019 08:51)staleczka134 napisał(a):  Daj jeszcze wirusy na stronie i przejmuj konta.
Za oszukiwanie ludzi powinno być ban. Byś się nauczył szanować ludzi

Po pierwsze czy szacunkiem dla ludzi jest szukanie transmisji które są płatne? To jest okradanie organizatora, nie stać cię? Nie oglądaj.

Po drugie, połowa tego forum opiera się na PPI, PPA!, Revshare, czatowaniu z napaleńcami itp. Nie wiem skąd to oburzenie u ciebie to nie forum o pracy na budowie czy na linii produkcyjnej...