Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chęć zarobku 2019 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Chęć zarobku 2019 (/Temat-Chec-zarobku-2019-162609)



Chęć zarobku 2019 - adiif1 - 14-05-2019 07:20

Witajcie, przychodzę z pytaniem czy zarabiane internetowe jest dla mnie?
Próbowałem już niemalże każdego sposobu lecz zawsze efekt jest ten sam czyli początek ok ( przykład ogads pierwszych kilka dni 30-40 zł ) z biegiem czasu równe 0 co przekłada się na brak samozaparcia?
jestem świadomy że nikt nie odda "złotej rybki" no ale może macie jakieś "porady" dla "początkującego?" czasu mógłbym poświęcić 4-5h jeżeli jest taka potrzeba i będzie to "opłacalne"

komputer mam dość mocny także może w tym zakresie coś wynajdę? ( 20 rdzeni, 40 wątków, z 64 gb pamięci ram )
strony www, fake hacki może coś w tym zakresie? ewentualnie tworzenie ich i sprzedaż tu na forum?


Dziękuje ślicznie za wszystkie porady Smile


RE: Chęć zarobku 2019 - Klin - 14-05-2019 09:28

Kartka, długopis i zapisuj swoje pomysły. Miejsca promocji, sposoby monetyzacji, nisze. Nie ściągaj pomysłów od innych a jeśli juz to modyfikuj je, ulepszaj.

Stworz sobie baze ze swoimi stronami, kontami wraz z danymi do nich.

Nie odpuszczaj po kilku tygodniach, nie łap sie na poczatku zbyt dużej ilości projektów.


RE: Chęć zarobku 2019 - etner - 14-05-2019 12:06

(14-05-2019 07:20)adiif1 napisał(a):  Witajcie, przychodzę z pytaniem czy zarabiane internetowe jest dla mnie?

w odmiennej perspektywie masz pracę liczoną Twoim czasem.
to daje znacznie mniejsze pole manewru i możliwości.

brak wyboru, to niekiedy dobry motywator, jeśli umiejętnie umiejscowisz
go w czasie i przestrzeni.

większość ludzi, którzy osiągają to i owo nie pracuje na etacie. sami go stwarzają.


nie ma też czegoś takiego jak stała-niezmienna.
wahania w konwersji są normalne, a jednocześnie są sygnałem, że należy kreatywnie podchodzić do zagadnienia.
ulepszać, dodawać, burzyć i odbudowywać. obracać o 180 stopni, jeśli trzeba.
to ciągła praca, a nie spacer po nagrody.

znajdź zagadnienie, na którym się dobrze znasz. masz w tym zakresie wiedzę.
buduj pod to.
będzie Ci znacznie trudniej porzucić temat, który ogarniasz w całości i lubisz.


RE: Chęć zarobku 2019 - mysc - 15-05-2019 15:40

(14-05-2019 07:20)adiif1 napisał(a):  czasu mógłbym poświęcić 4-5h jeżeli jest taka potrzeba i będzie to "opłacalne"

Poświęcany na zarabianie w internecie czas niestety nie ma korelacji z efektami Smile

Napisałeś, że "Próbowałem już niemalże każdego sposobu" - każdego, czyli jakiego?Smile Jak długo już próbujesz? Jak szybko się zniechęcasz?

Jak Ci szło z erotyką i/lub konkursami e-mail submit? Od tego bym zaczął, skoro utykasz na kilkudziesięciu złotych i się poddajesz. To stosunkowo proste do reklamowania typy ofert Smile

Tak jak napisał Klin - nie wszystko na raz. Małe kroki, systematyczność - i efekty na pewno w końcu przyjdą. Jak będziesz oczekiwał szybkich i łatwych efektów, pojawi się frustracja i zniechęcenie Smile Kartka i długopis również moim zdaniem obowiązkowo - przynajmniej ja inaczej nie umiem sobie porządkować pracy Smile

Polecam jeszcze ten tekst: Postawa ma znaczenie, czyli jak traktować e-zarabianie Smile

Powodzenia!


RE: Chęć zarobku 2019 - dzemba - 19-05-2019 19:07

Nie polecam Ci zarabiania w internecie, nie jest to zajęcie dla Ciebie jak już wszystkiego spróbowałeś i nic nie działa.

Jedyną poradą jaka mogę Ci dać, jest ta byś sprzedał komputer przez internet Smile zarobisz szybko i pewnie.


RE: Chęć zarobku 2019 - themate0 - 19-05-2019 22:58

Spamowanie na forach, stronach i grupach zazwyczaj tak się kończy, że ci wpadnie 20-40zł przez kilka dni, a potem wszystko jest usuwane i zaczynasz od zera. Taka zabawa jest fajna, jeśli to co robisz przynosi tobie na prawdę duże pieniądze. Kiedyś na samych facebookowych grupach, pół dnia "spamu" przynosiło mi w weekend ponad 1k zł, więc taka zabawa była warta świeczki. Tylko, że to było kiedyś, a teraz ludzie są mądrzejsi, w sumie facebookowe algorytmy i boty też. Oczywiście walenie spamu za 30zł dziennie mija się z celem, bo już bardziej opłaca się do roboty iść niż tracić czas w domu dla paru groszy.


RE: Chęć zarobku 2019 - Jakub.Colin - 28-05-2019 18:17

Spróbuj pohandlować na Allegro używanymi rzeczami Wink