Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomnożenie gotówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomnożenie gotówki (/Temat-Pomnozenie-gotowki-162585)

Strony: 1 2


Pomnożenie gotówki - mumminos - 12-05-2019 16:37

Witajcie. Macie jakieś pomysły na pomnożenie gotówki? W tym miesiącu mam bardzo dużo wydatków, niedługo rodzi się córa i musze ogarnąć wyprawkę, chodzi mi o coś ala buk albo hazard, może jakieś fb Ads poprzez jeden z programów afilacyjnych? Tylko że zazwyczaj na rozliczenia czeka się miesiąc-półtora, a ja kasy potrzebuje na już. Pożyczki odpadają. Ktoś coś?


RE: Pomnożenie gotówki - Ropsont - 12-05-2019 16:42

(12-05-2019 16:37)mumminos napisał(a):  Witajcie. Macie jakieś pomysły na pomnożenie gotówki? W tym miesiącu mam bardzo dużo wydatków, niedługo rodzi się córa i musze ogarnąć wyprawkę, chodzi mi o coś ala buk albo hazard, może jakieś fb Ads poprzez jeden z programów afilacyjnych? Tylko że zazwyczaj na rozliczenia czeka się miesiąc-półtora, a ja kasy potrzebuje na już. Pożyczki odpadają. Ktoś coś?

Buk albo hazard Xpokerface Chcesz pomnożyć gotówkę czy podzielić?

Affiliacja najlepsza tylko w to też trzeba włożyć sporo pracy. Postawić stronę, dobrać odpowiednie programy. Nie ma sposobów ot tak na już. A jeśli się nie znasz na inwestowaniu to lepiej tego nie rób bo wtopisz raz dwa.


RE: Pomnożenie gotówki - rusk01 - 12-05-2019 16:55

(12-05-2019 16:37)mumminos napisał(a):  Witajcie. Macie jakieś pomysły na pomnożenie gotówki? W tym miesiącu mam bardzo dużo wydatków, niedługo rodzi się córa i musze ogarnąć wyprawkę, chodzi mi o coś ala buk albo hazard, może jakieś fb Ads poprzez jeden z programów afilacyjnych? Tylko że zazwyczaj na rozliczenia czeka się miesiąc-półtora, a ja kasy potrzebuje na już. Pożyczki odpadają. Ktoś coś?

Hazard to hazard, albo wszystko stracisz albo zyskasz Wink


RE: Pomnożenie gotówki - Bobi2k17 - 12-05-2019 17:32

Jak by było tak łatwo mnożyć gotówkę to tu sami milionerzy by siedzieli Smile Na duże zyski pracuje się miesiącami, a nawet latami.


RE: Pomnożenie gotówki - Shimeon - 12-05-2019 18:06

Weź kredyt Jerk2 A potem go spłacaj Angry

Albo zajrzyj do działu Refback za pieniądze.


RE: Pomnożenie gotówki - KryptoHyip - 14-05-2019 23:14

zainwestuj w dobrego hyipa, 20-30% w miesiącu lub dwóch wyciągniesz Wink


RE: Pomnożenie gotówki - rejwus15 - 15-05-2019 09:25

SkyTower Smile


RE: Pomnożenie gotówki - Ropsont - 15-05-2019 09:27

(15-05-2019 09:25)rejwus15 napisał(a):  SkyTower Smile

Jak ktoś potrzebuje gotówki na już, to też nie jest to najlepszy pomysł. Trzeba się parę miesięcy pouczyć to raz, a dwa że nikt nie gwarantuje że akurat trafi się w tym momencie na dobry moment na rynku. Trzeba mieć do tego podejście rozsądne, a nie hazardowe i inwestować tylko to, co można śmiało stracić.


RE: Pomnożenie gotówki - Krakersik - 15-05-2019 09:34

Hyip - nie ma co, szybka opcja straty pieniędzy... przynajmniej w 75% przypadków, to już lepiej coś na buku podłubać jeśli się interesujesz jakimś sportem. Więcej będzie zależało od Ciebie - a nie od tego czy serwis za chwilę się nie zeSCAMI Sex


RE: Pomnożenie gotówki - AngelikaG - 15-05-2019 12:43

Jeśli pożyczki nie, to może kredyt? Są chyba teraz oferty kredytów gotówkowych w bankach z RRSO 0%. Weźmiesz kredyt, gotówkę masz na już, a przy okazji ogarniasz sobie sieci afiliacyjne, programy partnerskie czy inne metody zarabiania i z zarobionych środków wówczas spłacisz kredyt Smile