Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog kryptowaluty + domena. Gotowe pod zarabianie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog kryptowaluty + domena. Gotowe pod zarabianie. (/Temat-Blog-kryptowaluty-domena-Gotowe-pod-zarabianie-162575)



Blog kryptowaluty + domena. Gotowe pod zarabianie. - olekjs - 11-05-2019 22:33

1.Nazwa przedmiotu :
Blog kryptowaluty + domena. Gotowe pod zarabianie.
2.Opis przedmiotu :
Mam na sprzedaż nowo utworzony blog, gdzie jest możliwość stworzenia listy z airdropami, co jest teraz na topie.
Tematyka kryptowaluty.
Blog jest nowoczesny, wystarczy dodać treści i można promować.
Również mam zarezerwowaną domenę .com. Jej koszt to 40 zł.
Służę pełną pomocą w cenie. Cała instalacja, przeniesienie strony itd leży po mojej stronie. Ty dostajesz gotowy produkt.
Jeśli jesteś zdecydowany napisz na email, a podam Ci link do strony.
3.Zdjęcia :
Priv - tylko zdecydowane osoby.
4.Kontakt :
Zapraszam do kontaktu TYLKO zdecydowane osoby.
Gmail: [email protected]
5.Cena :
800 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
PayPal/Przelew


RE: Blog kryptowaluty + domena. Gotowe pod zarabianie. - patttson - 12-05-2019 00:32

Czegoś nie rozumiem? Za co Ty bierzesz 800zł? Za domenę wartą 40? Bo z tego co napisałeś to jedynie możesz jeszcze uwzględnić w treści szablon xD


RE: Blog kryptowaluty + domena. Gotowe pod zarabianie. - olekjs - 12-05-2019 07:38

(12-05-2019 00:32)patttson napisał(a):  Czegoś nie rozumiem? Za co Ty bierzesz 800zł? Za domenę wartą 40? Bo z tego co napisałeś to jedynie możesz jeszcze uwzględnić w treści szablon xD
Strona napisana od podszewki przeze mnie. System utworzenia listy pod airdrop. W dodatku moja pomoc z całą instalacją strony.
Zapoznaj się z rynkiem skoro moja oferta Cię „rozbawiła” Wink


RE: Blog kryptowaluty + domena. Gotowe pod zarabianie. - Klin - 12-05-2019 07:58

Myślę ze jestem zapoznany z rynkiem Smile również uważam ze cena jest grubo przesadzona.

Powodzenia w sprzedaży


RE: Blog kryptowaluty + domena. Gotowe pod zarabianie. - olekjs - 12-05-2019 08:20

(12-05-2019 07:58)Klin napisał(a):  Myślę ze jestem zapoznany z rynkiem Smile również uważam ze cena jest grubo przesadzona.

Powodzenia w sprzedaży
Twierdzisz że 800 zł to za dużo, a nawet nie widziałeś jak strona wygląda i jak działa Wink
Dziękuję, również życzę powodzenia w biznesach Smile


Blog kryptowaluty + domena. Gotowe pod zarabianie. - Admin - 14-09-2019 15:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.