Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC (/Temat-PORADNIK-Jak-zarobic-duza-kase-nie-na-SC-16254)

Strony: 1 2 3 4


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - DarkDevil - 09-11-2010 15:38

Dokładnie,ja z Ledo mamy dobry kontakt i nawzajem sie wymieniamy informacjami na temat zarabiania i ogolnie dobrze na tym wychodzimy we dwoch,ja cos powiem,on cos powie i jest kasa.
To nie jest mój poradnik bo on wlozyl w to czas i cierpliwosc zeby go stworzyć wiec jest to poradnik jego produkcji,ja nie mam nic przeciwko ze po trochu bazowal sie na informacjach ode mnie.Jemu przeciez też wolno łapać poleconych.

Dzięki ze pilnujesz takich spraw Surlope,ale na nastepny raz pytaj wcześniej bo tutaj nie potrzebnie wyjechałes ostro do Ledo

PozdroSmile


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - MareKSG - 09-11-2010 15:43

Surlope - w takim razie zaskarż wszystkich, którzy wrzucają poradniki do SC. Ja pierdziele, rozumie, gdyby skopiował od kogoś poradnik i sprzedawał go, ale to ledo go napisał i TO ON JEST JEGO AUTOREM. Jakie znaczenie ma to kto mu o tym sposobie na zarabianie powiedział?


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Surlope - 09-11-2010 16:26

(09-11-2010 15:38)DarkDevil napisał(a):  Dokładnie,ja z Ledo mamy dobry kontakt i nawzajem sie wymieniamy informacjami na temat zarabiania i ogolnie dobrze na tym wychodzimy we dwoch,ja cos powiem,on cos powie i jest kasa.
To nie jest mój poradnik bo on wlozyl w to czas i cierpliwosc zeby go stworzyć wiec jest to poradnik jego produkcji,ja nie mam nic przeciwko ze po trochu bazowal sie na informacjach ode mnie.Jemu przeciez też wolno łapać poleconych.

Dzięki ze pilnujesz takich spraw Surlope,ale na nastepny raz pytaj wcześniej bo tutaj nie potrzebnie wyjechałes ostro do Ledo

PozdroSmile

Grzecznie spytałem , czy ma takie pozwolenie, ( czyt. 2 strona ). Nie moja wina że Ledo to dziecko , które sobie nie radzi z odpowiedzą na poziomie , a przechodzi do wulgaryzmów.

Cieszę się że połączyliście siły , napewno coś z tego wyjdzie Smile.


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 09-11-2010 16:27

a ty dalej rżnij głupa Wink


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Razer - 09-11-2010 21:38

Surlope, może i jesteś tu nowy, co nie upoważnia Cię do gnojenia innym w temacie. W takim razie, gdy zrobię poradnik do SC z metodą YT, którą mi wytłumaczył xxxx, to nie mam prawa go rozpowszechniać? Mylisz się chłopcze...

PS. 'dziecko' idź powiedz do lustra. Jeszcze jeden wybryk i warnik poleci. EOT!


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 11-11-2010 13:17

Właściwie to sprzedaż już zakończona, ale jako że trochę osób do mnie pisało, że chcieliby kupić poradnik więc

Ostatnie 3 sztuki na sprzedaż !!


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - DDK - 11-11-2010 13:19

Popieram jak najbardziej Jeppersa. Poradnik godny polecenia Wink


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Driver - 13-11-2010 01:03

Super poradnik - 2 dni i juz 2,3 Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 14-11-2010 00:37

Właściwie to sprzedaż już zakończona, ale jako że trochę osób do mnie pisało, że chcieliby kupić poradnik więc

Ostatnie sztuki na sprzedaż !!


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 19-11-2010 00:18

Dostałem pare wiadomości na gg z pytaniami czy można kupić poradnik, jako że są jeszcze chętni, więc wznawiam sprzedaż Smile Niewiem ile sztuk, więc kto pierwszy ten lepszy.