Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC (/Temat-PORADNIK-Jak-zarobic-duza-kase-nie-na-SC-16254)

Strony: 1 2 3 4


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Wojtas100 - 08-11-2010 17:01

Jakoś dziwnie zareagowałeś ,bo ja CI nic nie zrobiłem tylko się kulturalnie zapytałem o taki fakt a ty z "pyskiem".

Tu cytat z SB:
Cytat:[Dzisiaj 04:50 PM] Surlope: Ledo nie sprzedawaj poradnika , który wyjaśnił CI gosc z naszego forum , masz pozwolenie ?



RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Jeppers - 08-11-2010 17:02

jak można wyjaśnić komuś poradnik ? :O


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 08-11-2010 17:03

z jakim pyskiem ? ogarnij wacka Wink jeśli 'suty cię rwą' to jest z pyskiem, to chyba nikt na ciebie nie wrzeszczał.
niewiem kto to jest surlope, od tego zacznijmy ? nie widziałem na oczy żadnego poradnika o filesonic, a po 3 niewiem jaki gość mi wytłumaczył z ich forum, bo ja nie siedzę na żadnych innych forach Smile tyle w temacie


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 08-11-2010 17:04

jeśli ktoś ma wątpliwości że go pisałem, moge do wszystkich osób które kupiły wysłać screeny zdjęć które mam zapisane na dysku i wszystko po kolei jak pisałem


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Wojtas100 - 08-11-2010 17:06

Spoko dla mnie sprawa wyjaśniona a napisałem to aby później nie było jakiś pogłosek typu:
złodziej itd.

Tylko dla Twojego dobra.


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 08-11-2010 17:08

ok, dzięki za info Smile nie ogarniam ciągle sb, więc niewiem kto tam co pisze, ale to ściemnia jest Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - MareKSG - 08-11-2010 21:22

Podbijam, bo naprawdę warto Smile Kasa bardzo szybko się zwraca, a jak już się rozkręci to idzie jak burza Big Grin


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - nickluk - 09-11-2010 13:02

Polecam!! Poradnik warty uwagi jeden z najlepszych na LFE !!


Zapłcicie 15zł a wróci to wam się za 3 dni(ale troche roboty jest)Smile


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Surlope - 09-11-2010 15:04

(08-11-2010 17:03)ledo napisał(a):  z jakim pyskiem ? ogarnij wacka Wink jeśli 'suty cię rwą' to jest z pyskiem, to chyba nikt na ciebie nie wrzeszczał.
niewiem kto to jest surlope, od tego zacznijmy ? nie widziałem na oczy żadnego poradnika o filesonic, a po 3 niewiem jaki gość mi wytłumaczył z ich forum, bo ja nie siedzę na żadnych innych forach Smile tyle w temacie

Moim postem Sb, chciałem uzyskać nie informacji, co do praw autorskich poradnika , lecz o to czy DarkDevil ( czyt. temat http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=15696&pid=151097#pid151097 ) pozwolił Ci opublikować coś takiego. Chodzi oto że DarkDevil odkrył świetny sposób na zarabianie pieniędzy , a Ty uzyskując informację odrazu tworzysz swój poradnik na bazie informacji które przekazał Ci w/w , być może bez zgody Autora owego " sposobu na zarabianie dużej kasy ". Wiem, że wszelkie rysunki , pisanie itp sam zrobiłeś , lecz sama idea zarabiania oraz sposób nie jest twój.

Sam znam dokładnie ten sposób, lecz nie jestem typem człowieka , który kradnie "sposób" i rozpowszechnia go dla swojego zysku ,bez zgody.Nie sądzę ażebyś miał zgodę, gdyż w/w w swoim temacie piszę :

"Wlasnie pisze poradnik jak to wszystko zdziałac na FileSonic

Poradnik bedzie dostepny po zarejestrowaniu sie jako polecony i zgloszeniu na gg
wtedy odrazu bede wysylal poradnik "


WSZYSCY KTÓRZY CHCĄ POZNAĆ TAJNIKI TEGO PORADNIKA , PROSZĘ O PRZEJŚCIE DO LINKU : http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=15696&page=4

PORADNIK PRAWDZIWEGO TWÓRCY POMYSŁU . ZA DARMO !!!


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 09-11-2010 15:28

czy ty jesteś qrwa idiotą, czy tylko tak na niby ? jak siegfried marcus skonstruował samochód, to już nikt inny nie mógł go robić ? pierdo**ij się w łeb raz a pożadnie, po za tym Emil wie, że zrobiłem taki poradnik i nie ma nic przeciwko, sam mi oferował, że da mi swój i wstawie tam swojego refa, ale stwierdziłem że zrobię swój. więc po co się wpierdalasz z brudnymi butami, tam gdzie nie twoje miejsce?
No i racja, darkdevil mi pokazał wszystko od początku i wprowadził (i za to jestem mu wdzięczny, bo teraz zarabiam, ale on ma ze mnie korzyści też) , ale jeśli sądzisz że on odkrył remote upload, to wracaj do koleżków z nk ;]
i śmiem twierdzić, że z Emilem dogaduje się dużo lepiej od ciebie i mamy plany na lepszą kase i na lepszy sposób Smile