Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC (/Temat-PORADNIK-Jak-zarobic-duza-kase-nie-na-SC-16254)

Strony: 1 2 3 4


[PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 07-11-2010 17:29

jsgjs


RE: [PORADNIK} Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Jeppers - 07-11-2010 19:10

Postanowiłem napisać recenzje do tego poradnika, ponieważ widziałem, na sb zainteresowanie.

Przejdźmy do rzeczy :

Sam tytuł mówi prawdę, możemy zrobić na tym sporą kasę (chyba, że 10$ dziennie to mało dla Was), oczywiście nie spodziewajcie się efektów w pierwszym dniu, wymagana jest cierpliwość i trochę czasu, jeżeli poświęcicie godzinę dziennie to w drugim dniu już wyciągacie 2$ a ten zarobek rośnie z każdym dniem. Wszystko przejrzyście i zrozumiale opisane, mogę stwierdzić, że nawet największy newbie w tej dziedzinie da sobie radę. Ja zacząłem i nie żałuję, mogę nawet powiedzieć, że idzie mi lepiej niż na ShareCashu. Jestem mile zaskoczony tym poradnikiem i jest wart swojej ceny, ponieważ zwróci się to Wam po dwóch-trzech dniach.

Podsumowanie :

Plusy :
- przejrzystość,
- tekst, napisany łatwym językiem, każdy zrozumie,
- obrazki, które pomagają w zrozumieniu tego wszystkiego,
- pomoc autora, który zawsze chętnie wytłumaczy na gg co trzeba zrobić,

Minusy :
- dla leniów to nie będzie dobry sposób, ponieważ troszkę trzeba się wysilić,
- minimalna dawka cierpliwości, którą musimy dać od siebie.

Tak więc poradnik polecam w 100% i jest wart swojej ceny.


RE: [PORADNIK} Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - MareKSG - 07-11-2010 19:22

Poradnik zdecydowanie godny polecenia. Widziałem na Sb parę pseudo napinaczy, którzy mówili, że poradnik wcale nie jest potrzebny, jednak są w głębokim błędzie. Bez poradnika nie miałem właściwie żadnego pobrania, lecz z nim w końcu zacząłem zarabiać, może i mało ale tak to jest. Trzeba to wszystko rozkręcić, a poradnik bardzo w tym pomaga. Wiemy co wrzucać, na czym są największe zyski. Jego cena powinna się zwrócić w góra 3 dni a później jedziecie na swoim - chyba warto zainwestować i zacząć zarabiać. Razem z poradnikiem, każdy początkujący powinien zarobić o wiele więcej niż na SC. Jest w nim zawartych bardzo dużo informacji, więc wystarczy chcieć, by coś zarobić, a roboty wcale nie ma aż tak dużo.

Mówiąc krótko: ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!


RE: [PORADNIK} Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Miu - 07-11-2010 19:24

Nie chce mi się rozpisywać,ale zapoznałem się z treścią i moge przyznać,że poradnik naprawdę wygląda obiecująco!Sprzedajacy chętnie odpowiada na pytania,transakcja przebiegła bezproblemowo.POLECAM!


RE: [PORADNIK} Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 07-11-2010 19:26

Poradnik kupiło już 5 osób ! Od teraz cena 5 $


RE: [PORADNIK} Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Czarny767 - 07-11-2010 19:50

Dokładnie tak jak napisał Jeppers,poradnik jest świetny.
Czytelny,koleżka pomocny na GG. Wink
Może w końcu będzie jakaś kaska,bo z SC to mam lipe.
Pozdrawiam ! ;d


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 08-11-2010 01:37

Jak widać poradnik jest porządny i zwróci się wam bardzo szybko


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - pkrecik6 - 08-11-2010 16:51

I'm come back
2

A więc moja mała recenzja jak dobrze wiem chyba bylem jedną z pierwszych osób które miały zaszczyt przeczytać ten jakże jasny przejrzysty i zrozumiały poradnik.
Jest 101% wytłumaczone wszystko pokolei i w jak najlepszych detalach Big Grin
Pomocnicze obrazki I język treści wszystko tworzy prześwietny poradnik z którego nie jeden skorzysta Smile

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhLol


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - Wojtas100 - 08-11-2010 16:55

Hmmm na SB toś napiał ,że dał CI ten poradnik a ty go skopiowałeś i BEZ POZWOLENIA zaczełeś wykorzystywać.

jak to wytłumaczysz?


RE: [PORADNIK] Jak zarobić dużą kase (nie) na SC - ledo - 08-11-2010 16:58

chyba cie suty rwą tyle ci powiem koleś Big Grin moge tylko wiedzieć kto tak powiedział ? no więc jak robiłem poradnik, to pytałem jeppersa i mareKSG czy np screen dobry Wink pieprzyłem się z nim 3 h, więc niewiem jaka ciqa stwierdziła że go skopiowałem