Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? (/Temat-Jakie-obecnie-sieci-oferuja-kampanie-CPC-162521)



Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? - EfectiveWork - 08-05-2019 12:55

Witajcie !

Krótko i na temat. Jakie obecnie znacie sprawdzone sieci, które oferują kampanie CPC ?? Smile


RE: Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? - etner - 10-05-2019 23:14

ceneo, nokout.pl, adtukti.pl


RE: Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? - EfectiveWork - 11-05-2019 20:54

Dziękuje Smile Jakby ktoś znał jeszcze inne sieci to proszę dać znać


RE: Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? - AngelikaG - 13-05-2019 09:59

LeadStar czasami ma kampanie w CPC Smile na display lub na mailingi


RE: Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? - EfectiveWork - 13-05-2019 10:55

Leadstar? Nie możliwe bo tam jestem i nigdy z taką kampania się nie spotkałem.

Zna ktoś jeszcze jakieś inne poważne sieci?


RE: Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? - AngelikaG - 14-05-2019 09:30

(13-05-2019 10:55)EfectiveWork napisał(a):  Leadstar? Nie możliwe bo tam jestem i nigdy z taką kampania się nie spotkałem.

Zna ktoś jeszcze jakieś inne poważne sieci?

Nie ma oficjalnego info wrzucanego dla wszystkich, tylko piszą pojedynczo z info do wydawców Smile pewnie żeby fraudziarzy nie zachęcać


RE: Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? - luketmi - 17-07-2019 08:01

Powszechną polityką sieci jest ukrywanie kampanii Smile Tylko znajomi dostają cudeńka.


RE: Jakie obecnie sieci oferują kampanie CPC ?? - Początkujący - 15-10-2019 23:49

Perfo.Network, zapraszamy Smile