Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Erotyka Zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Erotyka Zarabianie (/Temat-Erotyka-Zarabianie-162499)



Erotyka Zarabianie - krzys. - 07-05-2019 12:28

CześĆ wszystkim!
Działam w temacie erotyki i od ostatnich dni nic nie chce wchodzić, działałem głównie na czatach erotycznych, ale niestety już to tak sprawnie nie działa jak przedtem. Znacie jakieś może nowe źródła odnośnie sensownego zarobku z erotyki? Od razu mówię, że jestem podpięty pod MyLead Wink


RE: Erotyka Zarabianie - adi_hq - 07-05-2019 12:34

Kombinuj, instagram facebook snapchat inne media społecznościowe.


RE: Erotyka Zarabianie - Agent Smith - 10-05-2019 11:22

Najlepiej celować w media społecznościowe albo na fora zagraniczne, sporo jest możliwości reklamowania.


RE: Erotyka Zarabianie - Krakersik - 10-05-2019 14:34

Składaj propozycje na ulicy impreza A tak serio to media społecznościowe - kopalnia złota Wink


RE: Erotyka Zarabianie - coral - 11-05-2019 18:38

Możecie trochę przybliżyć temat? Przypuśćmy, że zakładam fake konto na FB lub insta, ale skąd brać zdjęcia czy filmy, "na penera" z neta ciągnąć?

Od jakiegoś czasu kombinuję jakby sobie trochę dorobić przez internet, ale nic nie mogę wymyślić, pewnie dlatego, że nigdy nie zarabiałem w ten sposób Sad

Ja również jest zarejestrowany na MyLead, ale nic tam nie robiłem, bo w sumie to za bardzo nie wiem jak to ugryźć.


RE: Erotyka Zarabianie - Shimeon - 11-05-2019 19:02

@coral

Pisz do użytkownika Czaq1. ON się dobrze zna na erotyce.

Tongue