Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania na temat skracania linków (dokładniej shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytania na temat skracania linków (dokładniej shorte.st) (/Temat-Pytania-na-temat-skracania-linkow-dokladniej-shorte-st-162478)



Pytania na temat skracania linków (dokładniej shorte.st) - bahometh - 06-05-2019 19:17

Jestem nowym użytkownikiem, więc na wstępie się przywitam. Witam wszystkich forumowiczów! Wink
A teraz co do mojego pytania to chodzi mi o zliczanie kliknięć na stronach płacących za skracanie własnych url a konkretnie o shorte.st. Na stronie dla kliknięć z polski "HIGHEST per 1000 VIEWS=$4,19". Czyli za 1000 kliknięć w linka a następnie w "skip add" powinno wyjść $4,19. Na statystykach niestety nie wygląda to tak kolorowo.

[Obrazek: lolwanie.png]

Na wykresie widać, że za 40 kliknięć jest 0,025$.
Więc:
40 kliknięć = 0,025$
1000 kliknięć = x
x= 1000*0,025/40 = 0.625 dolara za 1000 kliknięć.
Raczej słabo w porównaniu z najwyższą jaką niby można dostać.
I tutaj moje pytania. Skąd taka różnica może być? Może to wina addblocka, albo tego, że ludzie jak widzą "poczekaj 5 sekund i pomiń reklamę" po prostu wychodzą i to się nie zlicza?
I jeszcze jedno ważne pytanie. W opcjach tam w Shorte.st jest polityka wobec użytkowników addblocka (nic nie robić, 2 razy dluższe czekanie, brak możliwości przejścia dalej bez wyłączenia addblocka). Obecnie przełączyłem na tą ostatnią opcję, ale jestem ciekaw waszych opinii co jest najlepszym rozwiązaniem?.
Pozdrawiam i przepraszam jeśli dział niezupełnie ten. Jestem tu nowy i nie mogłem znaleźć nic odpowiedniejszego.


RE: Pytania na temat skracania linków (dokładniej shorte.st) - Hybrid1990 - 06-05-2019 19:23

https://zarabiam.com/Temat-Pytania-na-temat-skracania-linkow-dokladniej-shorte-st-162477

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.