Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabezpieczenia FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zabezpieczenia FB (/Temat-Zabezpieczenia-FB-162426)



Zabezpieczenia FB - DBZ - 04-05-2019 07:51

Witam
Jest jakiś sposób na wyłączenie lub ominięcie pewnych blokad FB. Na konta komercyjne logują się 2 osoby + używam do tego jednego programu. Od pewnego czasu FB weryfikuję niektóre wejścia jako niebezpieczne i czeka na potwierdzenie danych sms/ lub urządzeń które logowały się wcześniej. Jest to dość uciążliwe i blokuje niektóre programy. Znacie jakiś sposób Wink ?


RE: Zabezpieczenia FB - transformice100 - 04-05-2019 08:25

Prawdopodobnie nie ma takiego sposobu. Jest to naturalna obrona Facebooka przed potencjalnymi włamaniami na konto. Zapewne wynikająca z nagłej zmiany lokalizacji lub używanego proxy w programie (jeśli takowe w nim jest).

Program z tego co rozumiem uruchamiasz cały czas na nowo, autoryzując tym samym nowe logowanie?


RE: Zabezpieczenia FB - mysc - 05-05-2019 00:07

Te dwie osoby mogłyby się logować wyłącznie poprzez ten sam VPS, a nie bezpośrednio ze swoich urządzeń i lokalizacji. Wówczas takie wejścia będą wyglądać jak jednej i tej samej osoby Smile


RE: Zabezpieczenia FB - transformice100 - 05-05-2019 00:29

(05-05-2019 00:07)mysc napisał(a):  Te dwie osoby mogłyby się logować wyłącznie poprzez ten sam VPS, a nie bezpośrednio ze swoich urządzeń i lokalizacji. Wówczas takie wejścia będą wyglądać jak jednej i tej samej osoby Smile

Też jest to jakieś rozwiązanie.

Tylko ciekawe czy weryfikacja wypada po uruchomieniu programu czy kiedy. Niech autor opisze dokładniej Smile

Nie wydaje mi się żeby cały czas wyskakiwała weryfikacja z powodu logowania w innej geolokalizacji, ale mogę się mylić. Osobiście bardzo rzadko mi się taki problem zdarzał.