Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana paypal bank doładowania tel blik czeki krypto BTC XLM ETH etc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana paypal bank doładowania tel blik czeki krypto BTC XLM ETH etc. (/Temat-Wymiana-paypal-bank-doladowania-tel-blik-czeki-krypto-BTC-XLM-ETH-etc-162413)

Strony: 1 2 3


Wymiana paypal bank doładowania tel blik czeki krypto BTC XLM ETH etc. - Doorm - 03-05-2019 17:23

Cześć,
Aktualizacja postu. Obecne wymiany rylko Krypto.

W skrócie.
Ty mi --> ja Tobie (przelew natychmiastowy do 15 min od momentu zlecenia)
KRYPTO --> CZEK/BANK
YETI --> CZEK/BANK


Na obecną chwilę takie przelewy.
Koszty:
1-500 zł opłata 15 zł od aktualnego kursu, zaraz po otrzymaniu wpłaty
501-1000 zł lata 25 zł od aktualnego kursu, zaraz po otrzymaniu wpłaty,

Opłaty Yeti ustalamy indywidualnie.

Większe kwoty na obecną chwilę nie wchodzą w grę.

Nie przelewam pierwszy.

Ocena moich wcześniejszych transakcji:
https://zarabiam.com/Temat-Doorm-oceny-transakcji-160310

Po transakcji proszę o dodanie opiniiWink


RE: Wymiana paypal bank - nSo - 03-05-2019 18:45

Polecam użytkownika. Transakcja zrealizowana bezproblemowo.


RE: Wymiana paypal bank doładowania tel blik krypto btc ltc doge XLM inne - supercola - 08-05-2019 17:24

@Doorm
Wyczyść skrzynkę Tongue


RE: Wymiana paypal bank doładowania tel blik krypto btc ltc doge XLM inne - Doorm - 08-05-2019 17:26

Już ogarnięteTongue


RE: Wymiana paypal bank doładowania tel blik krypto btc ltc doge XLM inne - Rafalks - 08-05-2019 18:25

Masz xlm na sprzedaż Tongue?


RE: Wymiana paypal bank doładowania tel blik krypto btc ltc doge XLM inne - Doorm - 08-05-2019 18:29

(08-05-2019 18:25)Rafalks napisał(a):  Masz xlm na sprzedaż Tongue?
Nie e xD

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Wymiana paypal bank doładowania tel blik krypto btc ltc doge XLM inne - supercola - 08-05-2019 21:26

Polecam Smile Wymiana szybka, bez problemowa ! Będę polecał :>


RE: Wymiana paypal bank doładowania tel blik czeki krypto BTC XLM ETH - Dannyk - 12-05-2019 17:53

Transakcja paypal - pko w 5 minut
Polecam TSS - tanio szybko solidnie

Druga transakcja ponownie bezproblemowa.


RE: Wymiana paypal bank doładowania tel blik czeki krypto BTC XLM ETH - Santorsky - 13-05-2019 21:30

Wymieniłem ponad 900 zł, transakcja przebiegła pomyślnie szybko i sprawnie. Bardzo pozytywny człowiek pieniądze 5 minut na koncie! Smile


RE: Wymiana paypal bank doładowania tel blik czeki krypto BTC XLM ETH - Dannyk - 17-05-2019 12:30

Trzy transakcje za nami. Polecam