Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? (/Temat-Zamkniety-JAK-WLACZYC-GRE-NA-LOCKERZ-1624)

Strony: 1 2


[Zamknięty]JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - BRZEKU - 09-02-2010 19:46

Witam Gdzie znajduję się ta gierka na lockerze co można zgarnąć kilkanaście pkt bo nigdzie nie mogę jej znaleźć a już pkt za logowanie mi idą.


RE: JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - Alcor - 09-02-2010 19:47

Lockerz usunął tą gre!!!! Big Grin


RE: JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - Szymik - 09-02-2010 20:11

Masz pecha Smile


RE: JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - galakty - 16-02-2010 19:53

Gra była dawno temu, teraz jej nie ma lecz pewnie przy nowym update (droższe nagrody i nowe sposoby na ptz) jakąś gierkę zrobią.


RE: JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - jewgi - 18-02-2010 01:01

ten nowy upgrade to wejdzie jakoś po tym wydawaniu nagród w lutym??


RE: JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - galakty - 18-02-2010 07:46

Podobno nowy system ma wejść w marcu. Dlatego w lutym zrobili te 4 fale na zakończenie starego systemu.


RE: JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - Viperius - 18-02-2010 10:07

A o co chodzi z tymi falami, co pisza na blogu? W sensie, że będą 3 zwykłe i jedna darmowa, to jak to jest z tą darmową?


RE: JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - Bolt - 18-02-2010 13:11

Normalnie.. 3 fale płatne na końcu bezpłatna dla wszystkich Tongue płatne są za ptz, np. płacisz 100ptz za dostęp do 1 płatnej i darmowej... Ale nie mususz tak robić, każdy może wziąć udział w bezpłatnej fali i każdy może podczas tych wszystkich fal zamówić tylko 1 nagrodę....


RE: JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - Marello - 18-02-2010 15:00

Chyba zeszliście z tematu, poczytajcie forum tematy co do RESTOCKU już są Smile


RE: JAK WŁĄCZYĆ GRE NA LOCKERZ? - tadzik713 - 22-02-2010 18:46

Jak się rejestrowałem to nie wiedziałem o co chodzi z ta grą i mało punktów za nią wziąłem Tongue Teraz żałuję ...