Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloud Token - Portfel kryptowalut który płaci ~ 10% miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cloud Token - Portfel kryptowalut który płaci ~ 10% miesięcznie (/Temat-Cloud-Token-Portfel-kryptowalut-ktory-placi-10-miesiecznie-162382)Cloud Token - Portfel kryptowalut który płaci ~ 10% miesięcznie - mariusz50 - 02-05-2019 10:38

CLOUD TOKEN - zarabiaj na trzymaniu kryptowalut na własnym portfelu około 10% miesięcznie bez zamrażania kapitału

Dokładniejszy opis na stronie www
Opis projektu

Cloud Token to zdecentralizowany portfel cyfrowy, który integruje nasze cyfrowe aktywa na jednej platformie i funkcjonuje jako narzędzie socjalne i majątkowe. Została tutaj wdrożona technologia blockchain 4.0, która posiada możliwość wykonywania zaszyfrowanego tradingu i płatności, używając własnej technologii blockchain.

Jest on konkurencją projektu Plus Token, który to osiągnął w ostatnich miesiącach ogromny sukces. Wystartował w kwietniu 2018 r. z ceną 0,40$ a 11 kwietnia 2019 r. jego cena wynosi już ponad 70$. Tak więc osoby zaczynające na początku w PlusToken zarobiły fortunę.


Będąc na początku masz możliwość zarabiania około 10% miesięcznie zysku (reinwestując znacznie więcej) + dodatkowo możesz skorzystać z wzrostu kursu Cloud Token. Aktualnie cena na starcie wynosi 0,3$. Porównując do konkurencyjnego projekty Plus Token można wiele zyskać będąc na samym początku dzięki wzrostowi ceny.

Aplikacja zarabia na Arbitrażu( kupuje taniej na jednej giełdzie a sprzedaje drożej na drugiej). Co odróżnia projekt od konkurencji to to, że mamy wgląd w transakcje na bieżąco co czyni projekt bardziej transparentnym.

CloudToken zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptograficznego na giełdach w czasie rzeczywistym. Oto zrzut ekranu.

[Obrazek: cloudtoken_trading_proof.png]

Jeden z czołowych liderów PlusToken, Simon, spotkał się z dyrektorem technicznym Cloud Token i inwestorem strategicznym Shen Zhao na World Blockchain Forum (WBF) w Shenzhen w Chinach w styczniu 2019 roku.

[Obrazek: sadasdasdasd.jpg]

Simonowi bardzo spodobał się projekt i zaczął dzielić się tą okazją ze swoimi zwolennikami PlusToken. W branży zaczęło być głośno o projekcie. Wiele osób wchodzi w Cloud Token a czym więcej osób tym większy sukces. Również możesz stać się częścią tego projektu

Krótki opis projektu

Właściciele stworzyli technologię ‘triangular trading’ wysokiej częstotliwości czyli oprogramowanie zarządzane przez sztuczną inteligencję, które nazywa się JARVIS AI. Technologia Jarvis jest wykorzystywana przez największe prywatne i publiczne firmy na świecie (Walmart, Mastercard, Coca-Cola, Google i wiele innych) dlatego, że MÓZGIEM silnika jest TENSORFLOW. Używając tej samej
technologii, ta kolaboracja zapewnia użytkownikom JARVIS przewidywanie ruchów rynkowych wewnątrz platformy. Jarvis trejduje jednocześnie na 10 różnych giełdach używając strategii arbitrażu HOLD w celu zmniejszenia ryzyka. Zaimplementowana tu technologia multi transakcji w czasie rzeczywistym kupowania taniej na 1 giełdzie i sprzedaży drożej na innej, dzięki czemu różnica oraz transakcji hedgingowych pozwala nagradzać użytkowników Cloud Token dywidendami w postaci tokenów CTO. Już jest dostępny tracking na żywo transakcji arbitrażowych. Cloud Token stworzyło WSBA, team technologiczny blockchaina czwartej generacji z Singapuru. Twoje fundusze są płynne przez cały czas i możesz je podjąć w każdej chwili poprzez ETH lub BTC oraz poprzez specjalną kartę płatniczą (zostanie wydana jak będzie 150 000 użytkowników).

[Obrazek: karta.jpg]

Nie ma tu zamrażania kapitału, kontraktów, pakietów do opłacenia, ani miesięcznych opłat. Po prostu przelewasz swoje krypto BTC, ETH, BCH, LTC, DOGE, USDT, TUSD i uruchamiasz Jarvisa.Ronald Aai (CEO)
Przedsiębiorca z 25 letnim doświadczeniem. Zbudował on wiele biznesów internetowych w swojej wczesnej karierze i tworzy nowe technologie w dziedzinach social media, płatności, portfeli mobilnych, telefonów komórkowych, systemów telekomunikacyjnych, rozwiązań IOT i technologii blockchain.
https://www.facebook.com/ronaldaai

Zarabianie z budowania grupy
Aby zarabiać z budowania własnej grupy musisz mieć na portfelu minimum 500$. Osoba polecona przez Ciebie również musi mieć minimum 500$ aby otrzymywać prowizje. Więc nie ma limitu wejścia w Cloud Token jednak warto zainwestować minimum 500$. Jeśli posiadasz mniej zarobisz jedynie z własnych naliczeń, z tego co wygeneruje bot, średnio ~10% czystego zysku miesięcznie w tokenach CTO.

Level 1 – Otrzymasz 100% zarobków od bezpośrednio poleconych osób. Zarabiasz tyle samo co osoba którą bezpośrednio wprowadzisz do Cloud Token. Możesz wprowadzić wiele bezpośrednich osób.

level 2 – Otrzymasz 50% zarobków od osób zaproszonych przez Twoje bezpośrednie osoby.

Ilość bezpośrednich poleconych otwiera kolejne levele poleceń

Level 3 (3 bezpośrednio zaproszone osoby) = 5%

Level 4 (4 bezpośrednio zaproszone osoby) = 5%

Level 5 (5 bezpośrednio zaproszonych osób) = 5%

Level 6 (6 bezpośrednio zaproszonych osób) = 5%

Level 7 (7 bezpośrednio zaproszonych osób) = 5%

Level 8 (8 bezpośrednio zaproszonych osób) = 5%

Level 9 (9 bezpośrednio zaproszonych osób) = 5%

Level 10 (10 bezpośrednio zaproszonych osób) = 5%

Dla osób mocno zaangażowanych możliwość otwierania kolejnych leveli i większych prowizji

Cloud Token rejestracja krok po kroku
Krok 1

Pobierz portfel tutaj, link otwórz na urządzeniu mobilnym
(wybierz Android lub Apple iOS) – https://cloudtokenwallet.com/

Ważne!

Po ściągnięciu i uruchomieniu aplikacji, zatwierdź w Androidzie instalowanie
aplikacji z nieznanych źródeł (Podobnie w iPhone zaufaj app developerowi – General
-> device management -> YFC Technologies Pte i ‘trust’ ufaj)

Krok 2

Tworzenie konta (rejestracja)

Kod referencyjny: 5654341530

Rejestracja

Krok 3

Wpłata depozytu oraz odpalenie automatycznego bota do arbitrażu który generuje nam zysk.

Link do giełdy BitBay – https://auth.bitbay.net/ref/mariuszf50

Wpłata środków i uruchomienie bota do Arbitrażu


W ciągu 24-48 godzin otrzymasz swoje pierwsze tokeny CTO. Ich ilość będzie zależała od opłacalności wyników pracy oprogramowania oraz aktualnej ceny BTC ale także CTO.
Obecnie jest to ok. 0.3% dziennie. Tokeny CTO można wypłacać codziennie i użyć opcji Transfer do zamiany na ETH i przelania na inny portfel lub giełdę/kantor.
Wybierz ilość CTO, które chcesz prze konwertować i kliknij Convert. Opłaty/Fee to 0.5% od wartości transakcji.


RE: Cloud Token - Portfel kryptowalut który płaci ~ 10% miesięcznie - rAzEET - 02-05-2019 10:50

Było 5 razy


RE: Cloud Token - Portfel kryptowalut który płaci ~ 10% miesięcznie - Hybrid1990 - 02-05-2019 10:54

https://zarabiam.com/Temat-Cloud-Token-Wallet-Technologia-Blockchain-4-0-Zarabiaj-10-w-porfelu-162177

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.