Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowana domena i wygaśnięcie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zablokowana domena i wygaśnięcie (/Temat-Zablokowana-domena-i-wygasniecie-162362)



Zablokowana domena i wygaśnięcie - Bobi2k17 - 30-04-2019 23:54

Witam, mam pytanie otóż posiadam domenę która została zablokowana przez FB i zależy mi bardzo na niej a za dwa dni się mi kończy termin ważności. Moja pytanie brzmi, jeżeli nie opłacę jej i zostanie ona usunięta i ją wykupie od nowa w innym serwisie to blokada z FB zniknie czy już amen w pacierzu?


RE: Zablokowana domena i wygaśnięcie - eseles - 01-05-2019 00:27

Amen. Facebook zbanowal domene i koniec. To tak jakby dzwonil do Ciebie numer np. z sieci plus Ty dodajesz go na blackliste w telefonie, a ten ktos przenosi numer do orange i liczy, ze nagle sie dodzwoni Big Grin


RE: Zablokowana domena i wygaśnięcie - Vivera - 01-05-2019 00:29

BTW jeśli to ważna i atrakcyjna domena to uważaj z takim działaniem Wink w przypadku PLki sprawdź czy nie ma na niej założonej opcji. Jak się ktoś na nią czai to mogą Ci ją sprzątnąć od razu po zwolnieniu do puli wolnych domen Wink