Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Admail - Droga do zarobku 600 zł miesięcznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Admail - Droga do zarobku 600 zł miesięcznie (/Temat-Admail-Droga-do-zarobku-600-zl-miesiecznie-162361)



Admail - Droga do zarobku 600 zł miesięcznie - Admail - 30-04-2019 23:28

Witam. Wszystkich użytkowników forum. Przyznam iż jestem nowy i w temacie zarabiania przez internet niemalże zielony. Także proszę o wyrozumiałość. Smile Swoją przygodę z zarabianiem zaczynam od Neobuxa oraz Paidverts. Chcę dojść do kwoty 3$ w Neobuxie i wynająć 3 RR. Oczywiście w miarę rozwoju planuję działanie w kolejnych serwisach i inne sposoby zarabiania niż PTC. Na chwilę pisania tego postu w

Neobux mam:
-0,013$ (wiem że mało ale jak na 1 dzień może być)

PaidVerts:
- 0,2377$ oraz 405 BAP

Poszukuję wypłacalnych serwisów jak Neobux z możliwością wykupienia RR.


RE: Admail - Droga do zarobku 600 zł miesięcznie - dazy19 - 01-05-2019 07:43

Szczerze to buxy raczej tylko Cie zniecheca i dadza zmudna nierozwojowa oraz nudna pasja klikania ktora nie przelozy sie na pieniadze zbytnio :/ zainteresuj sie lepiej programami partnerskimi , youtube , seo , blogami , budowa zaplecza social media to pozwoli zarobic w przyszlosci wiecej niz 600 zl miesiecznie, pozdrawiam


RE: Admail - Droga do zarobku 600 zł miesięcznie - Admail - 01-05-2019 13:53

(01-05-2019 07:43)dazy19 napisał(a):  Szczerze to buxy raczej tylko Cie zniecheca i dadza zmudna nierozwojowa oraz nudna pasja klikania ktora nie przelozy sie na pieniadze zbytnio :/

W tej chwili przyznam że tylko klikam na Neobuxie i PaidVerts. Zainstalowałem program All1Tool który będzie klikać za mnie w pozostałych buxach. Szczerze to chciałbym wypróbować pewną strategię z wynajęciem referrali dlatego zacząłem działać z buxami. Co z tego będzie to czas pokarze.


(01-05-2019 07:43)dazy19 napisał(a):  zainteresuj sie lepiej programami partnerskimi , youtube , seo , blogami , budowa zaplecza social media

Jak najbardziej będę się tym interesował. W przeszłości uczyłem się trochę projektów stron internetowych (HTML5 i CSS3) więc i ta wiedza mi się w tym przyda. Prawdopodobnie zacznę od kreowanie fałszywego konta na fb tak żeby nabić grupy znajomych itd.


RE: Admail - Droga do zarobku 600 zł miesięcznie - Admail - 02-05-2019 22:42

Wynika na 2.05.2019:
- rejestracja i zarabianie poprzez klikanie i bota na 36 buxach. Kwoty zarobku nie podaje bo są jeszcze minimalne.


RE: Admail - Droga do zarobku 600 zł miesięcznie - Admail - 04-05-2019 13:31

Statystyki na 04.05.2019:
- neobux: 0,079$ i 3 poleceni z czego 1 wymieniłem
- paidverts: 0,03316$ i 465 BAP
- pozostałe buxy w sumie ok. 3,5$


RE: Admail - Droga do zarobku 600 zł miesięcznie - skylones - 04-05-2019 16:19

Kiedyś bawiłem się w ten neobux z wynajmowaniem refów i poległem chyba w drugim miesiącu. Refy nic praktycznie nie klikały, wychodziłem na minus, a z adprizów nawet dolara nie wygrałem.
Co innego jeśli zainwestujesz od razu w golda i wynajmiesz kilkaset refów, wtedy może wyszedłbyś na tym dobrze.