Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja telefoniczna Facebook brak kodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja telefoniczna Facebook brak kodu (/Temat-Weryfikacja-telefoniczna-Facebook-brak-kodu-162348)



Weryfikacja telefoniczna Facebook brak kodu - aero2 - 30-04-2019 14:09

Witam.

Mam problem wyskoczyła mi przy logowaniu weryfikacja telefoniczna numer miałem z aplikacji 2nr ale nie przychodzi mi kod czy jest jakiś sposób aby kod wysłał Facebook rozmową lub wyskoczyła inna weryfikacja?


RE: Weryfikacja telefoniczna Facebook brak kodu - Ascoran - 30-04-2019 19:41

Mam to samo od dwóch dni, ale też nie mam pomysłu co zrobić


RE: Weryfikacja telefoniczna Facebook brak kodu - TheJerremi - 30-04-2019 21:37

Nie da rady, pisałem kiedyś z niejakim Artur Wtulisiakiem z 2nr i dowiedziałem się jedynie, że to stoi po stronie FB że nie wysyłają kodu. Tylko na niektóre numery działa.

Konto przepadło Xpokerface


RE: Weryfikacja telefoniczna Facebook brak kodu - aero2 - 01-05-2019 08:31

No to konto fb 5000 znajomych poszło się jeb*ć.Sad


RE: Weryfikacja telefoniczna Facebook brak kodu - antykt - 01-05-2019 20:23

też to miałem trzeba kilka razy się logować zmienić bo jest tam taka weryfikacja aby nie wysyłali kodu a do ciebie zadzwonili wówczas wpisujesz kod i działa mi się udało bo fb robi to celowo


RE: Weryfikacja telefoniczna Facebook brak kodu - Ascoran - 01-05-2019 22:07

Nie wiem czy miałem farta, ale zalogowałem się przez explorera i o dziwo wysłało kod i odblokowało się konto!
W każdym razie polecam spróbować w różnych przeglądarek
Nie mam pojęcia czy to rzeczywiście działa czy po prostu trafiłem na odpowiednią minutę ale się udało!