Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ban na gg, jak ominąć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: ban na gg, jak ominąć (/Temat-ban-na-gg-jak-ominac-162345)



ban na gg, jak ominąć - mateusz2045 - 30-04-2019 12:45

robiłem dużo kont na gg - były blokowane. Jedno dziennie to w sumie nie dużo i teraz czy to na telefonie czy PC od razu po stworzeniu konta ban, dodam, że zmienne IP więc nie wiem o co chodzi, na torze czy vpn to samo. Jak to obejść?


RE: ban na gg, jak ominąć - rAzEET - 30-04-2019 12:52

Musisz trochę odczekać a po kilku dniach załóż nowe konto, na przeciwną płeć, inny nick/imię, nazwisko, inna data urodzenia i avatar niż na poprzednich kontach. Gdy przejdzie to możesz zmienić dane na swoje już normalnie.


RE: ban na gg, jak ominąć - mateusz2045 - 30-04-2019 12:56

(30-04-2019 12:52)rAzEET napisał(a):  Musisz trochę odczekać a po kilku dniach załóż nowe konto, na przeciwną płeć, inny nick/imię, nazwisko, inna data urodzenia i avatar niż na poprzednich kontach. Gdy przejdzie to możesz zmienić dane na swoje już normalnie.

no właśnie te czekanie działa zauważyłem ale zależy mi na czasie w sumie


RE: ban na gg, jak ominąć - chmiel2001 - 30-04-2019 13:18

To może jakiegoś VPS testowego odpalić i tam robić konta?


RE: ban na gg, jak ominąć - rAzEET - 30-04-2019 13:24

Mam VPS'a mogę Ci stworzyć jak chcesz Tongue Zobaczymy czy działa


RE: ban na gg, jak ominąć - Pawlak093 - 10-05-2019 12:22

Moze popros kogos niech Ci założy Big Grin