Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd brać legalnie zdjęcia rzeczy, których promuję - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Skąd brać legalnie zdjęcia rzeczy, których promuję (/Temat-Skad-brac-legalnie-zdjecia-rzeczy-ktorych-promuje-162318)



Skąd brać legalnie zdjęcia rzeczy, których promuję - Soplica - 28-04-2019 16:35

Witam, zaczynam sobie działać w programie partnerskim Ceneo i zastanawiam się czy mogę jako partner brać zdjęcia telefonów itd z ich strony. W sumie to oni też na tym by zarobili jak ja kogoś pozyskam, więc chyba nie powinni robić mi problemów?

Powiedzmy, że jak jest jakiś popularny telefon no to mogę sobie go wziąć z zza granicznej strony, ale jak jest jakiś przedmiot polskiej firmy to już nie bardzo.

Myślę, żeby uderzyć do nich z takim zapytaniem, ale najpierw chciałbym poznać Waszą opinię Smile


RE: Skąd brać legalnie zdjęcia rzeczy, których promuję - Vivera - 28-04-2019 17:24

Każdy twór w sieci ma swoją licencję i warunki (no prawie każdy Tongue), najlepiej zapytaj u źródła czyli właściciela zdjęć. Generalnie rzadko kto za to ściga, ale po co Ci nieprzyjemności w razie upierdliwego właściciela zdjęcia/wizualizacji? Najczęściej jak zakosisz materiał to dostajesz po prostu info o złamaniu praw i jesteś zobowiązany do usunięcia materiału, ale jak planujesz dłuższy interes to podpytaj po prostu ceneo i tyle Smile na dobrą sprawę część produktów znajdziesz pewnie na stockach typu https://www.shutterstock.com i pochodnych.


RE: Skąd brać legalnie zdjęcia rzeczy, których promuję - etner - 30-04-2019 12:30

możesz korzystać z darmowych banków zdjęć.
przykład:

- unsplash.com
- pexels.com
- freepik.com

najczęściej za możliwość komercyjnego użycia autorzy fotek lub regulamin
samego serwisu wymaga jedynie wzmianki o źródle pochodzenia zdjęcia.
w takim wypadku robisz znak wodny na fotce z adekwatnymi danymi lub umieszczasz,
gdzieś w obrębie zdjęcia tekst wiodący do źródła.


RE: Skąd brać legalnie zdjęcia rzeczy, których promuję - AngelikaG - 07-05-2019 13:24

Najlepiej napisz do nich i zapytaj - jak się zgodzą to w razie czego masz podkładkę na mailu, ze wyrazili zgodę Smile