Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FIFA Blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FIFA Blog (/Temat-FIFA-Blog-162314)



FIFA Blog - kubagrzybowski - 28-04-2019 14:58

FIFA Blog

POLSKI BLOG DLA FANÓW GRY


Adres bloga: https://fifablog.pl
Krótki opis bloga:Blog dla miłośników najlepszego symulatora sportowego. Poznaj wszelkie nowości oraz odkryj nieznane ci tajniki. Zacznij wygrywać swoje mecze i zostań mistrzem.
Hosting i domena: hekko.pl
Skrypt: Wordpress + Futurio Theme
Informacja: Blog powstał jako element zabawy ale wszystko zaczęło się ładnie sklejać i przede wszystkim zarabiać na siebie, a to tutaj przecież najważniejsze. Powstał z początkiem tego roku więcej nie jest jakoś bardzo rozwinięty (bo brakuje mi czasu). Całościowa tematyka poświęcona symulatorowi sportowemu piłki nożnej FIFA, początkowo miała być tylko jedna edycja ale zapowiadają się następne.


  • Zainteresowanych zapraszam na mojego bloga. Liczę, na jakieś uwagi i propozycje zwłaszcza od znawców tematu, przede wszystkim pod kątem technicznym.
  • Jeżeli są jakieś elementy, które się komuś mimo wszystko podobają to bardzo mnie cieszy, jeśli nie trudno - jakoś przeżyje.
  • Jeśli potrzebujesz z mojej strony jakieś pomocy, to zawsze pomogę.



FIFA Blog - Hybrid1990 - 29-12-2019 19:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.