Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankiety, miliony monet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ankiety, miliony monet. (/Temat-Ankiety-miliony-monet-162308)



Ankiety, miliony monet. - SKOR514 - 28-04-2019 10:13

Witajcie!

Piszę z pytaniem, możecie polecić jakiś czołowy portal, gdzie można zarabiać na ankietach, ale przede wszystkim, gdzie można dostać solidny procent od osób poleconych? Mam spore moce przerobowe i dużą liczbę osób, które chętnie by weszły w temat, dlatego zależy mi głównie na zyskach z refów. Pytanie drugie, (działam w innych tematach się się nie orientuję), ile można miesięcznie wyciągnąć na ankietach i przy jakim dziennym nakładzie pracy?


RE: Ankiety, miliony monet. - etner - 28-04-2019 10:39

z dobrym procentem od poleconych to: clixsense - tu masz 20% od wypełnionej ankiety, zadania przez poleconego.
plus kilka dodatkowych bonusów np. 2 dolce zarobku, gdy polecony uzyska na swoim koncie 5$.

w kwestii pytania - zależy czy polecasz, czy opierasz swój zarobek tylko na wypełnianiu ankiet.
jeśli polecasz, to bazując na serwisach typu: opinie.pl lub poznaj.to można przyjemnie powalczyć o całkiem ciekawy miesięczny wynik.


RE: Ankiety, miliony monet. - SKOR514 - 28-04-2019 14:49

W takim razie chętnie wejdę pod skrzydła mentora, który wprowadzi mnie w temat, tak, aby nie błądzić.


RE: Ankiety, miliony monet. - etner - 28-04-2019 17:51

(28-04-2019 14:49)SKOR514 napisał(a):  W takim razie chętnie wejdę pod skrzydła mentora, który wprowadzi mnie w temat, tak, aby nie błądzić.

masz info na skrzynce.