Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Witam. Kilka pytań. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Witam. Kilka pytań. (/Temat-Witam-Kilka-pytan-1623)



Witam. Kilka pytań. - k00b1 - 09-02-2010 19:32

Witam. Jestem nowym użytkownikiem lockerz.com. Mam do was kilka pytań.
Wiem że mogłem poszukac ale sie w tym wszystkim gubie i co chwile musze sprawdzac od nowa Tongue.
Moje pytania:
1.Słyszalem ze jak jest restock to sie nie mozna spoznic bo wszystko wybieraja w ciagu 5min. Czy to prawda? Jesli tak to czy ktos poda info o restock'u [zapewne tak, ale wole sie upewnic].
2.Czy restock jest raz na miesiac czy inaczej ?
3.Moj cel to Nintendo wii. Wiem ze trzeba zapłacic za przesylke. Prosze o wyjasnienie jak to jest. Wymieniam PTZ na Wii potem przy odbiorze płace czy jak?
4.Czy mozna dostac bana za to ze np. znajomy zarejestrowal sie 2 razy z 2 innym mailów?

Prosilbym o wyrozumialosc Smile.Big Grin

Dołaczam pytania:
5.Wiem ze za konsole itp. trzeba płacic a za np. gry na wii psp ps3 tez lub za takie mniejsze rzeczy jak PenDrive?
6.Z ciekawosci ile by sie zapłaciło za ten Plazmowy TV ? ;>

z gory dzieki za odp. ;]
Pozdrawiam.


RE: Witam. Kilka pytań. - Alcor - 09-02-2010 19:35

(09-02-2010 19:32)k00b1 napisał(a):  Witam. Jestem nowym użytkownikiem lockerz.com. Mam do was kilka pytań.
Wiem że mogłem poszukac ale sie w tym wszystkim gubie i co chwile musze sprawdzac od nowa Tongue.
Moje pytania:
1.Słyszalem ze jak jest restock to sie nie mozna spoznic bo wszystko wybieraja w ciagu 5min. Czy to prawda? Jesli tak to czy ktos poda info o restock'u [zapewne tak, ale wole sie upewnic].
2.Czy restock jest raz na miesiac czy inaczej ?
3.Moj cel to Nintendo wii. Wiem ze trzeba zapłacic za przesylke. Prosze o wyjasnienie jak to jest. Wymieniam PTZ na Wii potem przy odbiorze płace czy jak?
4.Czy mozna dostac bana za to ze np. znajomy zarejestrowal sie 2 razy z 2 innym mailów?

Prosilbym o wyrozumialosc Smile.Big Grin

1. Restock czyli uzupełnienie nagród. Przeważnie najlepsze nagrody zostają wybrane odrazu (czyt. 5 min), potem zostają tylko jakieś śmieci.

2. Tak restock jest raz w miesiąciu, zazwyczaj pod koniec.

3. Za przesyłke się nie płaci nic, jak już to trzeba jedynie pokryć vat/cło.

4. Nie. Wink