Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: Ktoś jeszcze na tym zarabia?? (/Temat-Ktos-jeszcze-na-tym-zarabia-162299)



Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - mmarcinn - 27-04-2019 15:37

Kiedyś na CPA nieźle zarabiałem, teraz wróciłem po długiej przerwie i jestem w szoku! jak ludzie już nie chcą pobierać z tego, mam kilka nisz (nie fake) kliknięć po 600-700 ankiety darmowe, bardzo łatwe mam włączone, sms wyłączyłem, zarabiam jakieś 1$-3$ dziennie, ludzie chyba są już takimi debilami, że najprostszej ankiety nie umieją wypełnić, albo każdy człowiek na tej ziemi wie już, że "survey = fake and virus" Nieźle plebs zniszczył tą metodę do zarabiania, fejkowanie na każdym kroku, wiadomo z jakiego kraju.


RE: Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - Dante_/ - 27-04-2019 15:51

1. Po co ludzie mają wypełniać w dzisiejszych czasach ankiety, żeby "coś" ( filmy, gry, seriale, etc. ) pobrać, jeżeli teraz w internecie jest dużo miejsc ( torrent'y, strony z filmami, serialami, etc. ) gdzie możesz mieć to za darmo.
2. Niektórzy ludzie pewnie dalej zarabiają na upload'ingu, ale zarobki są pewnie mniejsze, niż to było kiedyś.
3. Zakładasz teraz "Ktoś jeszcze na tym zarabia??", a po 4 minutach piszesz post w innym temacie do innej osoby "I tak już nikt z tego nie pobiera, daruj sobie zarabianie na tym.".


RE: Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - twardy - 27-04-2019 16:00

W necie sie nie da zarobic, spozniles sie na impreze kilkanascie lat. Daj adres paypala to Ci cos tam wrzucimy z forumowego funduszu dla mniej bystrych.

Lol

Wszystko zalezy od niszy i od tego co tam oferujesz... to ze, ankieta jest darmowa nie ma znaczenia.


RE: Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - mmarcinn - 27-04-2019 16:09

(27-04-2019 15:51)Dante_/ napisał(a):  1. Po co ludzie mają wypełniać w dzisiejszych czasach ankiety, żeby "coś" ( filmy, gry, seriale, etc. ) pobrać, jeżeli teraz w internecie jest dużo miejsc ( torrent'y, strony z filmami, serialami, etc. ) gdzie możesz mieć to za darmo.
2. Niektórzy ludzie pewnie dalej zarabiają na upload'ingu, ale zarobki są pewnie mniejsze, niż to było kiedyś.
3. Zakładasz teraz "Ktoś jeszcze na tym zarabia??", a po 4 minutach piszesz post w innym temacie do innej osoby "I tak już nikt z tego nie pobiera, daruj sobie zarabianie na tym.".
Czy ty kiedyś na tym zarabiałeś? na CPA nie wrzuca się filmy, gry, seriale bo to jest ogólnodostępne, tylko pliki które nie istnieją. Jak nie masz coś do powiedzenia to nie pisz.


RE: Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - Dante_/ - 27-04-2019 16:28

Ja nie działałem na uploading'u, ponieważ według mnie są/były lepsze sposoby na zarobek.
*CPA ( Cost per action ) to nie tylko uploading.*

Dużo osób zarabiało właśnie na wrzucaniu "filmów, gier, seriali" i zarabiali na tym ( mieli lepsze jakości, większą ilość napisów/lektorów, etc., niż pliki torrent'owe ), a jeżeli Ty zarabiałeś na czymś "co nie istnieje" to "Twój" sposób.

( Jeżeli wolisz zarabiać na czymś co "nie istnieje" to są lepsze sposoby monetyzacji Smile )


RE: Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - mmarcinn - 27-04-2019 16:48

(27-04-2019 16:28)Dante_/ napisał(a):  Ja nie działałem na uploading'u, ponieważ według mnie są/były lepsze sposoby na zarobek.
*CPA ( Cost per action ) to nie tylko uploading.*

Dużo osób zarabiało właśnie na wrzucaniu "filmów, gier, seriali" i zarabiali na tym ( mieli lepsze jakości, większą ilość napisów/lektorów, etc., niż pliki torrent'owe ), a jeżeli Ty zarabiałeś na czymś "co nie istnieje" to "Twój" sposób.

( Jeżeli wolisz zarabiać na czymś co "nie istnieje" to są lepsze sposoby monetyzacji Smile )

"1. Po co ludzie mają wypełniać w dzisiejszych czasach ankiety, żeby "coś" ( filmy, gry, seriale, etc. ) pobrać, jeżeli teraz w internecie jest dużo miejsc ( torrent'y, strony z filmami, serialami, etc. ) gdzie możesz mieć to za darmo."

A Później:

"Dużo osób zarabiało właśnie na wrzucaniu "filmów, gier, seriali" i zarabiali na tym ( mieli lepsze jakości, większą ilość napisów/lektorów, etc., niż pliki torrent'owe ), a jeżeli Ty zarabiałeś na czymś "co nie istnieje" to "Twój" sposób."

Nie wiesz o czym piszesz.

W 2012-2015 Dało się na tym ładnie zarobić, na każdych plikach, teraz nie, albo ludzie są mądrzejsi i wiedzą, że survey = fake albo tak głupi, że nawet ankiety nie umieją wypełnić.


RE: Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - Dante_/ - 27-04-2019 16:58

@[mmarcinn] Czy jedno wyklucza drugie? W pierwszym post'cie mówię o DZISIEJSZYCH czasach, a w drugim o tym, że ludzie ZARABIALI ( przeszłość ).

Czy ja czegoś nie rozumiem? Jedno wyklucza drugie?


RE: Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - Xanter98 - 27-04-2019 17:11

W skrócie nie dostosowałeś się do czasów i płaczesz, że nie działa to samo co 10 lat temu? Smile


RE: Ktoś jeszcze na tym zarabia?? - mmarcinn - 28-04-2019 08:39

No niby tak, schemat zarabiania ten sam ale pokolenie się zmieniło. Fajnie się na tym zarabiało w latach 2010-2014

Na czym teraz się zarabia?