Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto pomoże ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Kto pomoże ?? (/Temat-Kto-pomoze-162298)



Kto pomoże ?? - LUDEK78 - 27-04-2019 15:36

Od wczoraj zarejestrowałem się w programie Mylead. Skorzystałem z ich
poradnika lecz ucząc się na temat PPI ale widzę że mają poradnik okrojony.
Chciałbym bardzo aby ktoś mi w tym pomógł krok po kroku , jakiś kurs dla zielonych ,
ponieważ sam sobie z tym nie poradzę.

Widzę że więcej się dowiem tutaj u was bo to co oni piszą to moim zdaniem w skrócie.
Może istnieje jakiś poradnik taki abym miał wszystko w jednym miejscu.
Może ktoś z was nauczy mnie zarabiania na PPI i nie tylko ?

Dodam że chęci do nauki mam , z czasem jest tak że raz go mam a raz nie , różnie to bywa.

Latam po necie czytam i czytam i nic konkretnego nie wiem , jedni piszą zacznij od tego , następni od czego innego , na ppi Mylead stworzyłem link to błędy są , napisałem do nich i czekam na odpowiedź. Mam w łepetynie wielki młynek i nie wiem jak z tym sobie poradzić.


Proszę was o pomoc. Jeśli chodzi o rejestracje z reflinka z mojej strony to nie
ma żadnego problemu.

Dodam jeszcze że moim jedynym zarobkiem w sieci był upload plików poprzez
uploaded.net.



RE: Kto pomoże ?? - Bobi2k17 - 27-04-2019 15:51

Jak ktoś ma jakąś dochodową nisze to się z tobą nie podzieli Smile Taka prawda, ale zobaczysz sam po tym poście odezwie się do ciebie kilku "Mentorów" którzy zaproponują ci pomoc i poradniki z niszami i sposobami zarobku Smile Oczywiście nic nie za darmo, i od siebie radze nie kupować Big Grin Przerabiałem już to... Jeżeli chodzi o zarabianie zacznij od tego w czym się czujesz najlepiej, skup się na jednej metodzie i sprawdzaj czy przynosi efekty. Jeżeli nie będzie efektów próbuj następnej metody Smile


RE: Kto pomoże ?? - Agent Smith - 27-04-2019 16:09

Najlepiej ucząc się na swoich błędach dojść do sukcesu, w internecie jest masę poradników gdzie można zdobywać wiedzę. Odradzam korzystania z pseudo mentorów którzy jedynie co potrafią to wyciągać kasę.


RE: Kto pomoże ?? - twardy - 27-04-2019 17:02

@[Czaq] moze napisz do niego, mentoruje i jest rowniez affiliate managerem w mylead.