Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Korzystne Konta oszczędnościowe 3,4% Kwiecień 2019 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Lokaty (/Forum-Lokaty-450)
+--- Wątek: Korzystne Konta oszczędnościowe 3,4% Kwiecień 2019 (/Temat-Korzystne-Konta-oszczednosciowe-3-4-Kwiecien-2019-162275)

Strony: 1 2


RE: Korzystne Konta oszczędnościowe 3,4% Kwiecień 2019 - Fricooo - 12-02-2020 09:56

Mam pytanie co do Millenium. Żeby konto profit było aktywne co 3 miesiące (dzień przed księgowaniem) trzeba na 2 dni przelać środki na inne konto. Później je cofnąć aby zostały uznane jako nowe.
Czy jest jakiś bank na który można przelać co 3 miesiące te środki, a jednocześnie nie będzie on pobierał żadnych kosztów za prowadzenie konta na którym za dużo i tak się nie będzie działo


RE: Korzystne Konta oszczędnościowe 3,4% Kwiecień 2019 - Admin - 12-02-2020 10:30

@up
niemal kazdy gdzie nie masz karty, pierwszy z brzegu ING.


RE: Korzystne Konta oszczędnościowe 3,4% Kwiecień 2019 - Spartan1410 - 12-02-2020 23:10

(12-02-2020 09:56)Fricooo napisał(a):  Mam pytanie co do Millenium. Żeby konto profit było aktywne co 3 miesiące (dzień przed księgowaniem) trzeba na 2 dni przelać środki na inne konto. Później je cofnąć aby zostały uznane jako nowe.
Czy jest jakiś bank na który można przelać co 3 miesiące te środki, a jednocześnie nie będzie on pobierał żadnych kosztów za prowadzenie konta na którym za dużo i tak się nie będzie działo
Spokojnie da radę znaleźć takie konto. Sam mam takich kilka w podobnych celach Smile
Jak coś to pisz na priv nie będziemy adminowi wątku zaśmiecać Smile

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka