Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebuje Pomocy CPA zarabianie na erotyce. za pomoc zapłacę, stała współpraca. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebuje Pomocy CPA zarabianie na erotyce. za pomoc zapłacę, stała współpraca. (/Temat-Potrzebuje-Pomocy-CPA-zarabianie-na-erotyce-za-pomoc-zaplace-stala-wspolpraca-162270)



Potrzebuje Pomocy CPA zarabianie na erotyce. za pomoc zapłacę, stała współpraca. - sportowymaniak - 25-04-2019 15:45

witam, kto z was zna serwis crack revenue słyszałem, że można zarabiać na 1 leadzie 130 dolarów promując erotykę,

i mając ruch czyli tak zwane linki erotyczne bannery na jakiejś stronie z erotyką co się kupuję za 65 dolarów miesięcznie.

jeśli ktoś wie o czym ja piszę i zna doskonale takie tematy proszę natychmiast pisać do mnie

zarobek to 5000 zł w tydzień lub w miesiąc stała współpraca + płatność w ratach + stały mentor tylko uczciwe osoby.

napisz a na pewno się dogadamy na priv lub podaj na priv swój kontakt do telegram.

pozdrawiam i czekam na propozycję współpracy.


RE: Potrzebuje Pomocy CPA zarabianie na erotyce. za pomoc zapłacę, stała współpraca. - Hybrid1990 - 25-04-2019 15:52

https://zarabiam.com/Temat-Potrzebuje-Pomocy-CPA-zarabianie-na-erotyce-za-pomoc-zaplace-stala-wspolpraca-162166

Widzę że olewka z twojej strony.
Spam - ogłoszenie płatnej współpracy poza odpowiednim działem. +30%

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.