Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania. Pozycjonowanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania. Pozycjonowanie. (/Temat-Powrot-do-zarabiania-Pozycjonowanie-162269)



Powrót do zarabiania. Pozycjonowanie. - ber - 25-04-2019 15:02

Hej, tu Bartek. Lat 21 w tym roku. Z 3-4 lata temu zarabiałem w internecie, fakt faktem nie była to duza suma, bo coś około 2-3 tysięcy, ale jednak coś.

Czas do tego powrócić!
Skąd taki pomysł?

-zdobyłem wiedzę na temat pozycjonowania. Pozycjonuję stronę WWW mojego biznesu (zajmuję się filmowaniem)
-pracuję na etacie, podczas któego jestem w stanie robić rzeczy w internecie przez 8h dziennie, 5 dni w tygodniu i jednocześnie spełniać pracownicze obowiązki. Jak nic nie robię to się nudzę, a po co, skoro można zarobić?

Na czym zarabiam?
Głównie opierać się będę na pomysłach z tego wątku: https://zarabiam.com/Temat-Dziennik-Tutorial-Czyli-wybijamy-Resident-Evil-VII-Biohazard-by-Panda-138720
Mam już wybrane dwie nisze, bo na raz będę rozwijał dwa portale.

Cel: 1000. Pierwszy tysiąc od bardzo dawna zarobiony w sieci będzie fajnym dodatkiem do wypłaty. Jestem ciekaw jak teraz wygląda zarabianie, stąd kwota nie jest duża.


RE: Powrót do zarabiania. Pozycjonowanie. - mysc - 26-04-2019 16:37

1000zł może być dużą kwotą, wszystko zależy od tego w jakim czasie chcesz go zarobić? Bo jeśli czas jest nieograniczony, no to cel się prędzej czy później spełni i tak Smile Statystycznie większość ludzi zarabia do kilkuset złotych miesięcznie - o czym warto pamiętać zaczynając lub, jak w Twoim przypadku, wracając po przerwie Smile Za wysokie oczekiwania mogą być zniechęcające Smile

Powodzenia ber!