Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozliczenie z programu afiliacyjnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Rozliczenie z programu afiliacyjnego (/Temat-Rozliczenie-z-programu-afiliacyjnego-162264)

Strony: 1 2


RE: Rozliczenie z programu afiliacyjnego - rachman - 28-04-2019 01:15

Nie ma tytułu ręcznie pisanego. Robisz specjalny przelew do US w menu banku i wybierasz tam okres itd. To będzie jako tytuł.
US nie zwraca jak za dużo wpłacisz. Jeśli kojarze zostaje to ma poczet przyszłych należności.
Jeśli najem to pit-36 pozycja najem/dzierżawa. Zawsze 36 jeśli miałeś przychód od którego nie zapłacono zaliczek na podatek.


RE: Rozliczenie z programu afiliacyjnego - kornik36 - 28-04-2019 19:02

(28-04-2019 01:15)rachman napisał(a):  Nie ma tytułu ręcznie pisanego. Robisz specjalny przelew do US w menu banku i wybierasz tam okres itd. To będzie jako tytuł.
US nie zwraca jak za dużo wpłacisz. Jeśli kojarze zostaje to ma poczet przyszłych należności.
Jeśli najem to pit-36 pozycja najem/dzierżawa. Zawsze 36 jeśli miałeś przychód od którego nie zapłacono zaliczek na podatek.
A jak mam na platformie Twoj e-pit w profilu zaufanym już rozliczony e-pit37 (umowa zlecenie i umowa o prace), to jak i gdzie mam dodać ten dodatkowy przychód z netsales? Sad


RE: Rozliczenie z programu afiliacyjnego - rachman - 29-04-2019 00:33

Najem powierzchni w pit-36. W nim masz pozycje i możesz umowy rozliczyć normalnie. Nie możesz w 37 rozliczyć nic od czego sam musisz podatek odprowadzić. Chyba że skłamać chcesz to Twoja broszka.

Jeśli już złożony 37 a mus najem dodać to zrób korekte po prostu. Złóż 36 i dodaj w nim najem i git.


RE: Rozliczenie z programu afiliacyjnego - kornik36 - 30-04-2019 22:52

Dziękuję wszystkim za pomoc!
Kontaktowałem się z urzędem i jednak wszystko wrzuciłem do pit-36. Wink Dzięki!