Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Revshare (/Temat-Revshare-162241)



Revshare - LUDEK78 - 24-04-2019 11:42

Witam was i mam nadzieję że post jest we właściwym miejscu.


Od paru dni czytam i oglądam filmy na temat zarabiania w Revshsre. Chciałbym liznąć wiecej wiedzy i mieć osobę która mnie poprowadzi.


Chcę też wiedzieć jaki trzeba mieć minimalny wkład finansowy , czy za pomoc ktoś z was chce pieniądze czy tylko wystarczy zarejestrować się z waszego reflinka ?


Znalazłem jednego pana , oferuje materiały pomocnicze na zasadzie filmu i jego koszt
wynosi 500zł , myślę że to dużo a może i nie biorąc pod uwagę ile można zarobić. Z tego tytułu że jestem zielony i nie znam tej osoby boje się komuś dać taką kwotę.
Mam nadzieję że mnie rozumiecie.


Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.



RE: Revshare - twardy - 24-04-2019 11:56

To nie sa zadne programy revshare tylko piramidy finansowe. Naganiasz/naciagasz ludzi zeby wplacali kase do programu, rejestrujac sie z Twojego linka. Co musisz wiedziec, zeby zaczac jako specjalista od programow revshare...

1. Miej gadane
2. Uzywaj slow "mega", "petarda", "bieznes na lata"
3. Naganiaj, naganiaj, wyzywaj ludzi od etatowcow, niewolnikow i idiotow
4. Od czasu do czasu nakrec film z jakiegos fajnego miejsca, poza Polska oczywiscie, tylko biedaki umyslowe spedzaja urlop (jaki urlop? zarabianie kasy w revshare to przyjemnosc, nie praca!) nad polskim morzem
5. Naganiaj!!!!
6. Badz zwyciezcOM!


RE: Revshare - PremAccHack - 24-04-2019 12:17

7. Wycofuj swoją kasę i inwestuj z głową. Swoim refom mów że wszystko jest okey (nawet jak wiesz że to już jest koniec programu) i żeby inwestowali jak nawięcej Big Grin


RE: Revshare - LUDEK78 - 24-04-2019 13:13

Dobrze że nie zainwestowałem ani zeta.

Naciągać ludzi , kłamać to nie dla mnie. Swoją drogą chciałbym zarabiać w sieci tylko jeszcze nie wiem co wybrać i czy sobie poradzę.
Z czasem u mnie to różnie jest, raz jest go dużo raz mało. Kiedyś zarabiałem na uploadzie ale się urwało.
Dziękuję wam za odpowiedź Smile


RE: Revshare - mysc - 26-04-2019 16:27

Sposoby polegające na inwestycji i czekaniu na zysk, są dokładnie tym czego większość ludzi oczekuje. Fajnie byłoby wpłacić gdzieś pieniądze i co miesiąc zgarniać profit, praktycznie bez pracy, wciąż na wakacjach. Niestety do oferowania takiego zysku, trzebaby mieć własną mennicę - a żaden program opisywany jako "revshare" takowej nie ma Smile

% oferowany od wpłaty + % z systemu poleconych + % od wygenerowanych już %. Utopia niemożliwa do zrealizowania. Niestety, jak widać po FB I YT, bardzo dużo ludzi w Polsce tego nie widzi Sad


RE: Revshare - Agent Smith - 27-04-2019 16:15

Tylko naganiacze zarabiają na takich piramidach finansowych, przerabiałem to więc odradzam wkładanie tak jakiejkolwiek kasy.


RE: Revshare - KryptoHyip - 05-05-2019 10:41

Zobacz mój temat:
https://zarabiam.com/Temat-Czy-mozna-zarabiac-na-hyip-Postaram-sie-udowodnic-ze-tak-nawet-bez-polecania-161441?page=3

Pokazuję tam, że nie trzeba naganiać namawiać i opowiadać bajek w tego typu programach, a można zarabiać nawet bez polecania. Jak masz pytania pisz śmiało na priv ( nie chce od Ciebie ani zł Wink
A co do ludzi co oferują Ci pomoc odpłatnie, uciekaj jak najdalej. Skoro potrafią zarabiać w sieci, po co im Twoja kasa ?