Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aliexpress - marketing afiliacyjny, która sieć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Aliexpress - marketing afiliacyjny, która sieć? (/Temat-Aliexpress-marketing-afiliacyjny-ktora-siec-162239)



Aliexpress - marketing afiliacyjny, która sieć? - Westbam - 24-04-2019 09:23

Witam wszystkich,

Tak jestem nowy i od razu założyłem nowy post ale mimo wszystko przeszukałem forum na ten temat (jest jeden post ale opisuje tylko portals.aliexpress). Szukam na forum odpowiedzi: Którą sieć wybrać?

Mam zamiar na FB (grupa) udostępniać linki do Ali, oczywiście chciałbym na tym zarobić, przeszukałem internet i najlepiej wychodzi:

- Portals Aliexpress (minus od każdej wypłaty -15$, brak możliwości wygenerowania linka do "aukcji ukrytych, plus 8% za sprzedany staff)

- TradeTracker (brak opłat za wypłaty, możliwość generowania linka do ukrytych, 7,5% od sprzedaży)

Tyle wiem - następnie wiem że po wygenrowaniu linka trzeba go przerobić na bitly i udostępnić.
(Mile widziana również sieć która obsłuży np. Banggood, GearBeast)

Pytania:
- Którą z powyższych polecacie i czy np. TradeTracker jest sprawdzony przez Was? Chyba że żadna z powyższych?
- Czy jest jakiś dodatek np. do FireFoxa który przerabia linki na bitly "szybciej" ?

Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam


Aliexpress - marketing afiliacyjny, która sieć? - Hybrid1990 - 16-10-2021 21:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.