Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Crypto Challange ( SwissBorg ) Aktualizacja / Nowa edycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Crypto Challange ( SwissBorg ) Aktualizacja / Nowa edycja (/Temat-Crypto-Challange-SwissBorg-Aktualizacja-Nowa-edycja-162220)

Strony: 1 2 3 4 5


Crypto Challange ( SwissBorg ) Aktualizacja / Nowa edycja - Mistrz Gier - 23-04-2019 00:23

Po ICO na poziomie 50 mln CHF szwajcarski SwissBorg przygotowuje się do premiery swojego produktu, który zaserwuje nowy sposób zarządzania środkami krypto.
Tymczasem wypuścili aplikacje grywalizacyjną SwissBorg Community, która ma przygotować społeczność oraz nagrodzić BTC i tokenami CHSB najaktywniejszych i najcelniej przewidujących kurs BTC użytkowników.
Community app nie wymaga żadnego wkładu własnych środków, wiec sprawdza się w edukacji/indoktrynacji sceptycznych do kryptowalut znajomych.
Codziennie typujemy kurs BTC za co otrzymujemy pkt oraz tokeny CHSB.

Przy rejestracji jest opcja wpisania kodu, za który ja, jak i polecony dostaje 3000 pkt.
Oczywiście będę wdzięczny jeżeli użyjecie mojego Smile
kod: BQH4JZQ

coinmarketcap:
https://coinmarketcap.com/currencies/swissborg/#markets


link do apki
https://www.swissborg.com/solutions/community-app

[Obrazek: SwissBorg.jpg]

Aktualizacja:


Szczerze to mialem lekkie obawy czy wyplaca bo w trakcie gry zmienili zasady i zmniejszyli ilosc CHSB za wykonanie zadan ale wyplacili...
Planowo bylo do wyciagniecia 1750 CHSB, dostalem 115 plus BTC za miejsce w rankingu.
Hajs sie zgadza.

[Obrazek: swiss.jpg]

Za kilka godzin rusza kolejna akcja.

Odebranie nagrod z aplikacji.

Aktualizujemy Community app ( mi po probie włączenia automatycznie pokazało zeby ja zaktualizować, ale podobno sa problemy wiec nalezy przejsc do sklepu google play i szukac CRYPTO CHALLANGE.


Po zainstalowaniu/aktualizacji wpisujemy username i powinno wbic sie wasze konto ze starej wersji.

Wtedy klikamy claim, ale potrzebna jest jeszcze glowna aplikacji Swissborg bo to do niej zostaną aromatycznie przeniesione środki.

Do pobrania tu

Ref
https://join.swissborg.com/r/pawePGLG

Czysty
https://join.swissborg.com

No i wszystko.


RE: SwissBorg App. - Mistrz Gier - 24-04-2019 20:55

Na FB zauważyłem przedwczoraj akcje, że niby pomnażają BTC. Oczywiście był to scam.
Ktos założył konto SwissBorg i przeprowadzał rzekomo 24h akcje pomnażania BTC.
Wysyłasz do nich 0.2 BTC a oni odsyłają 1 BTC.
Było tam kilka wpisów potwierdzających, że odesłali i zwróciło moja uwagę polskie nazwisko. Napisałem do gościa, gdzie profil w ogóle był stroną, a nie profilem osobistym.

Z reszta sami zobaczcie facepalm

[Obrazek: 96aff08375004.jpg]


RE: SwissBorg App. - damianq90 - 24-04-2019 21:03

(24-04-2019 20:55)Mistrz Gier napisał(a):  Na FB zauważyłem przedwczoraj akcje, że niby pomnażają BTC. Oczywiście był to scam.
Ktos założył konto SwissBorg i przeprowadzał rzekomo 24h akcje pomnażania BTC.
Wysyłasz do nich 0.2 BTC a oni odsyłają 1 BTC.
Było tam kilka wpisów potwierdzających, że odesłali i zwróciło moja uwagę polskie nazwisko. Napisałem do gościa, gdzie profil w ogóle był stroną, a nie profilem osobistym.

Z reszta sami zobaczcie facepalm

[Obrazek: 96aff08375004.jpg]

To samo ostatnio na fp BLOCKCHAIN było, że niby z okazji podpisania umowy z Apple mają 24h mnożenie BTC i ta sama śpiewka i nagle potwierdzenia w komentarzach pod wpisem, ktoś scam ładny ciśnie + komentarze dla niby wiarygodności, pewnie jakiś 1% może nawet dać się złapać jak ktoś nieostrożny bo profile na oko takie same (nazwa/logo) Big Grin


RE: SwissBorg App. Tokeny i 500.000 $ w BTC do podzału dla użytkowników. - Mistrz Gier - 26-04-2019 17:46

Dzięki za rejestracje z użyciem mojego kodu!
Na obecna chwile 114 miejsce ale jest trochę cykor bo stawiam cały czas po 10 tys pkt na typowanie ceny BTC Blush
Cel być chociaż w pierwszej setce bo na obecną chwile jest 11 tys użytkowników, a pula się zwiększa przy każdej rejestracji, wiec kto jeszcze nie wbił to polecam, ponieważ dostajecie pkt za codzienne logowanie się (+800 tygodniowy bonus) oraz za typowanie ceny BTC od 100 do 10 tys pkt. No i za refa 3000.
Za wypełnienie tam zadań można zgarnąć łącznie 1750 tokenów CHSB.
Co ważne, za pozycje w rankingu będą przydzielać $ w BTC, więc czas gra tu kluczową role.
Dajcie znać kto jaką pozycje ma Smile


RE: SwissBorg App. Tokeny i 500.000 $ w BTC do podzału dla użytkowników. - europaseans - 05-04-2020 15:20

Ktoś wie kiedy zrzut?


RE: SwissBorg App. Tokeny i 500.000 $ w BTC do podzału dla użytkowników. - Mistrz Gier - 08-05-2020 05:33

(05-04-2020 15:20)europaseans napisał(a):  Ktoś wie kiedy zrzut?

Tokeny i wypłaty w BTC będą na koniec całej zabawy, czyli kiedy liczba użytkowników aplikacji osiągnie 500 tys. z czego na obecna chwile jest ponad 108 tys.
Tak wiec jest jeszcze dobry moment, aby się wbić na jakaś sensowną pozycje i zgarnąć parę zl, do tego dochodzą tokeny których wartość myślę ze będzie sukcesywnie rosnąc, z racji tego ze własnie wypościli swoja aplikacje nad którą trochę pracowali, ściągałem wczoraj ale muszę się jeszcze zweryfikować.
Za wypełnienie wszystkich zadań można zgarnąć 1750 tokenów CHSB, po dzisiejszym kursie jest to ok 35 $.


RE: SwissBorg App. Tokeny i 500.000 $ w BTC do podzału dla użytkowników. - Kokarda - 08-05-2020 06:25

(08-05-2020 05:33)Mistrz Gier napisał(a):  
(05-04-2020 15:20)europaseans napisał(a):  Ktoś wie kiedy zrzut?

Tokeny i wypłaty w BTC będą na koniec całej zabawy, czyli kiedy liczba użytkowników aplikacji osiągnie 500 tys. z czego na obecna chwile jest ponad 108 tys.
Tak wiec jest jeszcze dobry moment, aby się wbić na jakaś sensowną pozycje i zgarnąć parę zl, do tego dochodzą tokeny których wartość myślę ze będzie sukcesywnie rosnąc, z racji tego ze własnie wypościli swoja aplikacje nad którą trochę pracowali, ściągałem wczoraj ale muszę się jeszcze zweryfikować.
Za wypełnienie wszystkich zadań można zgarnąć 1750 tokenów CHSB, po dzisiejszym kursie jest to ok 35 $.

Aplikacja ma ponad rok i dopiero 108 tys z 500 tys? Coś słabo to widzę Big Grin


RE: SwissBorg App. Tokeny i 500.000 $ w BTC do podzału dla użytkowników. - Mistrz Gier - 20-05-2020 06:32

(08-05-2020 06:25)Kokarda napisał(a):  
(08-05-2020 05:33)Mistrz Gier napisał(a):  
(05-04-2020 15:20)europaseans napisał(a):  Ktoś wie kiedy zrzut?

Tokeny i wypłaty w BTC będą na koniec całej zabawy, czyli kiedy liczba użytkowników aplikacji osiągnie 500 tys. z czego na obecna chwile jest ponad 108 tys.
Tak wiec jest jeszcze dobry moment, aby się wbić na jakaś sensowną pozycje i zgarnąć parę zl, do tego dochodzą tokeny których wartość myślę ze będzie sukcesywnie rosnąc, z racji tego ze własnie wypościli swoja aplikacje nad którą trochę pracowali, ściągałem wczoraj ale muszę się jeszcze zweryfikować.
Za wypełnienie wszystkich zadań można zgarnąć 1750 tokenów CHSB, po dzisiejszym kursie jest to ok 35 $.

Aplikacja ma ponad rok i dopiero 108 tys z 500 tys? Coś słabo to widzę Big Grin

Pomyśl logicznie, komu bardziej powinno zależeć, aby cała zabawa dobiegła końca, im czy nam?
Apke community zrobili w formie zabawy, a bardziej promocji kiedy pracowali nad wypuszczeniem finalnego produktu, który wyszedł około miesiąca temu, co z resztą widać po kursie tokenu.
Ja tam jestem pewny ze wypłacą bo te pół banki to tak, jakby wydali na promocje aplikacji. To się dzieje wszędzie tylko w innej postaci.(airdropy)
Dla mnie osobiście zabawa może trwać kolejny rok, bo chce być co najmniej w pierwszej 100, a ambitnie w 10. Ale z drugiej strony cena btc do tego czasu urośnie, co sie przełoży na nagrodę.

Dla mnie jest to jeden z lepszych projektów, zadania mam juz wypełnione i z samych tokenów z aplikacji na dzień dzisiejszy wychodzi już 49 $.
A do tego dojdzie jeszcze nagroda w BTC za pozycje w rankingu.


Ja wiem ze wiele osób liczy na drapane od razu, wypłacalne i najlepiej aby było to w tysiącach.
Ale cierpliwość popłaca : )

Wez tez pod uwagę, ze projekt jest ze Szwajcarii, a nie takiej przysłowiowo Anglii, gdzie wyrasta większość scamow, bo maja takie prawo, ze mogą w każdej chwili bez konsekwencji ogłosić upadłość, czy zamknąć firmę.
Druga sprawa, skoro Lech Wilczyński od swaply sie w to bawi, to chyba jakieś potwierdzenie autentyczności jest, przynajmniej dla kogoś, kto wie kim jest.


RE: SwissBorg App. Tokeny i 500.000 $ w BTC do podzału dla użytkowników. - Mistrz Gier - 04-06-2020 14:11

CHSB ładnie leci 0,038 $ Huh
Na dziś z samych tokenów z apki za wykonanie zadań jest niecałe 70 $

https://coinmarketcap.com/currencies/swissborg/


RE: SwissBorg App. Tokeny i 500.000 $ w BTC do podzału dla użytkowników. - Eduardo213 - 04-06-2020 14:49

Szczerze mówiąc, jesli wgl to wypali, to bedzie dobrze, moze i mozesz zdobyc więcej pkt i wszystkiego czym dłużej to trwa, jednak, w ciagu miesiaca przybywa okolo 10k osob z taka prędkością jeżeli nie zwolni, to policz ile czasu to zajmie. A co jesli nie dobije sie nawet do 500k? Wtedy nic?