Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50tka z Lead Network - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: 50tka z Lead Network (/Temat-50tka-z-Lead-Network-162218)



50tka z Lead Network - Jot - 22-04-2019 21:58

Witam. Śledzę forum od 1.5 roku a od dokładnie 14 miesięcy zarabiam online. Zaczynałem totalnie od zera nie mając pojęcia o marketingu, tworzeniu stron, domenach, działaniu social mediów (sam miałem jedynie konto na FB). Przez ten czas zarobiłem +/- 60 tysięcy w sieciach afiliacyjnych, pracując i jednocześnie ucząc się wszystkiego od podstaw (między innymi z tego forum, dzienników pracy czy poradników zarówno płatnych jak i darmowych).

Od początku głównie zarabiam w LeadNetwork. Do tej pory zarobiłem w LN:

[Obrazek: zarobki-w-LN.jpg]

Postanowiłem założyć dziennik, w którym dobije 50tki z zarobkami w tejże znanej i lubianej sieci Huh

Po pierwsze zakładam dziennik w celach motywacyjnych dla siebie samego, aby trochę podkręcić tempo, zabrać się za od dawna odkładane projekty i plany. Po drugie chętnie podzielę się zgromadzoną wiedzą, może zmotywuję nowe lub bardziej leniwe ode mnie osoby, że jednak warto wziąć się do roboty Jerk

Aktualnie zarabiam w trzech firmach jednak skupie się tutaj na opisie metod i zarobkach głównie z LN. Czasami jako bonus może dodam jakieś statystyki z innych sieci.

Początkowo nie chciałem wyznaczać sobie celu jednak skoro ten dziennik ma mnie motywować to cel musi być sztywniutko ustalony Lol

41 787/ 50 000 Czas realizacji celu: 15.07.2019


Na dniach pojawi się post z dokładniejszym opisem metod promocji. Na koniec dzisiejsza dniówka w LN.

[Obrazek: dni-wka-LN.jpg]

Pozdro!


RE: 50tka z Lead Network - malpa2 - 23-04-2019 10:41

Graty, chętnie dowiem sie czegoś nowego, co promujesz i metody promocji Wink


RE: 50tka z Lead Network - mysc - 26-04-2019 16:33

Z ciekawości - jak to się stało, że przez 1,5 roku się nie zarejestrowałeś na forum?Smile Nie kusiło Cię nigdy żeby gdzieś wtrącić swoje trzy grosze?

Powodzenia!


RE: 50tka z Lead Network - patttson - 26-04-2019 16:50

Wtrącał na konkurencyjnym ;P