Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapraszanie do polubienia strony osoby lubiące post - Skuteczność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zapraszanie do polubienia strony osoby lubiące post - Skuteczność (/Temat-Zapraszanie-do-polubienia-strony-osoby-lubiace-post-Skutecznosc-162216)



Zapraszanie do polubienia strony osoby lubiące post - Skuteczność - Soplica - 22-04-2019 20:32

Witam, chciałbym zapytać jaką skuteczność macie jeśli chodzi o zapraszanie do polubienia waszej strony osób, które zareagowały na jakiś post? - Wiadomo, że wynik jest lepszy niż w przypadku zapraszania do polubienia osób, które nie interesuję tematyka naszej strony - Powiadomienie mimo wszystko wysyłane użytkownikom są słabo widoczne, ale cieszy fakt że dużo osób kilka dni/miesięcy po zaproszeniu takowe zaproszenia akceptuje.

Czy to prawda, że na zbyt szybkim zapraszaniu do polubienia też można blokadę wyłapać? - Słyszałem, że trzeba uważać i zapraszać dziennie 600-800 osób.


RE: Zapraszanie do polubienia strony osoby lubiące post - Skuteczność - buciu52 - 22-04-2019 22:56

Zapraszałem osoby lubiące post do polubienia fanpage i skuteczność była całkiem niezła. Oczywiście jak na obecne standardy FB. Osobiście nie wyłapałem blokady, ale zapraszałem poniżej 1000 osób.


RE: Zapraszanie do polubienia strony osoby lubiące post - Skuteczność - Squnek - 17-05-2019 23:51

Jeśli chodzi o ilości to z mojego doświadczenia optymalnie możesz zaprosić 400-450 osób co 5 godzin a jeśli przekroczysz masz na 24h blokade na zapraszanie.


RE: Zapraszanie do polubienia strony osoby lubiące post - Skuteczność - themate0 - 19-05-2019 00:29

mam fanpage, w którym posty mają po kilka tysięcy like'ów i niedawno zauważyłem, że jest taka opcja Big Grin

scrollowanie tego wszystkiego, aż dojdę do niezaproszonych osób zajmuje kilka ładnych minut, a jak już dotrę to wale do blokady, po 24h powtórka.

Ile średnio wpada mi like? ciężko powiedzieć, jeśli przy 400-500 faktycznie jest blokada to wpada ok. 10-15~ darmowych like, ale zauważyłem, że często leci tez od nich unlike. Te najlepsze posty są sprzed 2 lat, a fanpage ma 2.5k like w sumie.


RE: Zapraszanie do polubienia strony osoby lubiące post - Skuteczność - TyperekS - 20-06-2019 19:27

Różna jest skuteczność, niektórzy ludzie sami z siebie lajkują, są niby programy do automatyzacji tego klikania, tylko da mało lajków i masz blokadę, a jak ręcznie klikasz nie wiadomo jak szybko to nie ma blokady. Jak masz dobre zasięgi posta czy polubień to potrafi dobrze wpaść.

Mi z samego posta jednego 11 tysięcy polubień i 11 tysięcy komentarzy wpadło około 2000-3000 lajków bez klikania.