Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) (/Temat-Odkupie-twoje-kryptowaluty-np-XLM-162211)

Strony: 1 2


Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - patttson - 22-04-2019 14:37

1.Nazwa przedmiotu : Odkupię Twoje kryptowaluty
2.Opis przedmiotu : Popularne tutaj na forum jest odkupywanie Stellarów (XLM), które dostaje się za potwierdzenie konta na blockchain. Jeśli już je zweryfikowałeś i masz krypto w portfelu, a nie wiesz co zrobić, żeby mieć te pieniądze na koncie bankowym/paypalu to odezwij się do mnie. Przelejesz mi krypto, a ja natychmiastowo przeleje Ci pieniądze za niski procent. Jestem w stanie stwierdzić, że kontakt najszybszy z konkurencji.
3.Zdjęcia : --
4.Kontakt : pw/gg: 25016205. Dla kogos kto nie ma gg, niech napisze na PW to podam telegram Wink
5.Cena : Zależy od ilości krypto, na pewno się dogadamy.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal/przelew (preferowane to 2)


RE: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - kotprezes - 22-04-2019 14:41

Ogólnie szybka akcja. Na blockchain.com wbiłem ok. 14, zweryfikowałem sobie portfel, otrzymałem 52 dolary. Lekko po godz. 15 odezwałem się do tego użytkownika. Już mam kasę na koncie bankowym. Chyba najszybszy i największy darmowy hajs z neta jaki miałem w ciągu niecałych 2 godzin.


RE: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - paula2017 - 22-04-2019 14:44

(22-04-2019 14:41)kotprezes napisał(a):  Ogólnie szybka akcja. Na blockchain.com wbiłem ok. 14, zweryfikowałem sobie portfel, otrzymałem 52 dolary. Lekko po godz. 15 odezwałem się do tego użytkownika. Już mam kasę na koncie bankowym. Chyba najszybszy i największy darmowy hajs z neta jaki miałem w ciągu niecałych 2 godzin.

To słabo czytasz to forum około 4tys w 8 godzin Big Grin


RE: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - Pablo1878 - 22-04-2019 15:43

Polecam. Miły, szybki i przyjemny kontakt. Wymiana również!


RE: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - SkylineR34 - 22-04-2019 15:48

Dobry kontakt, bezproblemowa wymiana.
Można się dogadać na wymianę mniej popularnych krypto.
Polecam!


RE: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - patttson - 22-04-2019 15:50

Dzięki za wymiany Panowie, zapraszam następnych chętnych Wink


RE: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - matek697 - 22-04-2019 16:12

Polecam tego pana!


RE: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - Damian0820 - 22-04-2019 16:43

Polecam, 15 minut od napisania i hajs na koncie.


RE: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - amcin - 22-04-2019 18:40

Szybki kontakt i szybka wymiana, czego chcieć więcej? Polecam z całego serca! Heart


RE: Odkupię twoje kryptowaluty (np. XLM) - patttson - 22-04-2019 23:14

Dzięki za opinie. Na dziś (a raczej wczoraj) już koniec, ale od 9-10 rano znów jestem dostępny i można śmiało podbijać i dogadywać stawkę nawet dużych sum, nie tylko te 50$. Zapraszam!