Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
panzielonka zarabia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: panzielonka zarabia (/Temat-panzielonka-zarabia-162190)



panzielonka zarabia - panzielonka - 21-04-2019 08:24

Witajcie!
Nazywam się Krzysztof Puzio a w internecie panZielonka.Cool
Pewnie tak jak i Ty zainteresowałem się zarabianiem w internecie.
Czy to możliwe?
Czy da się z tego wyciągnąć konkretne pieniądze?
Są ludzie którzy chwalą się ile to oni nie zarobili, ale czy to nie jest jedno wielkie oszustwo? Oszustów jest wiele - to wiem, ale czy są sposoby uczciwe?
I tak poszukując trafiłem na mój pierwszy zarobek - programy partnerskie.Idea
Wielu z was to zna:
- rejestrujesz się w programie
- polecasz produkty
- zgarniasz prowizje
A najlepsze w tym jest to że część produktów jest darmowych i możesz je polecić samemu sobie!Idea
I tak zarobiłem pierwsze kilka stówek! No super! Bo nic trudnego, żadnej inwestycji (no może zainwestowałem trochę czasu) - łatwa kasa. Big Grin
"Kilka stówek wpadło - dobry początek" - myślę - "Z tym że chyba skończyło się to co łatwe - produkty dla mnie wykorzystałem, teraz jak to polecać innym?"
I szukam - a co się dowiem to się podzielę....

PS.
1. Na pewno programy partnerskie to nie będzie jedyne źródło.
2. Na szczęście trafiłem na dobrą grupę wsparcia, ale o tym wkrótce!
3. Scamu jest ogrom. Proszę uważajcie!


RE: panzielonka zarabia - adamcio99922 - 21-04-2019 10:04

Czyli pierwszy hajs zarobiłeś na fraudzeniu Jerk2
Kombinować trzeba! Podoba mi się, będę zaglądał.


RE: panzielonka zarabia - mahuzz - 21-04-2019 10:45

Cytat:Na szczęście trafiłem na dobrą grupę wsparcia, ale o tym wkrótce!

Nie mogę się doczekać Jerk


Powodzenia.


RE: panzielonka zarabia - panzielonka - 22-04-2019 17:14

Temat dłuuugi i szeroki,
Strony www, fanpejdźe, społeczności, strony przechwytujące, bazy mailowe, autorespondery, reklamy, promowanie, reklamowanie, domeny, hostingi, tworzenie kontekstu...
Jest tego dużo - a w każdym miejscu oferta płatna.
Nie dziwię się że początkujące osoby gdy zetkną się z tym ogromem elementów, koncepcji które trzeba obmyślić i przede wszystkim prac które trzeba wykonać, to tracą zapał i rezygnują. A to dopiero początek drogi. Zboczeń może być jeszcze wiele (proszę dowolnie interpretować Jerk2 )

A z tego co się naczytałem to najczęściej bywa tak że "mentor" podeśle uczniom linki do programów partnerskich. Doradzi załóż konta, weź pożyczki i znika. A dobrze jak jeszcze pozwoli ze swoich linków skorzystać. A taki ludź to potem nie wie co zrobić.Sex
No cóż najłatwiejszy etap minął - potem albo "mentorzy" olewają, albo młodzi za dużo oczekują. Różnie bywa.
Ja na jednego świętego guru nie liczę - szperam to tu to tam.
Ja w tym momencie wszystko w budowie - a robię to trochę tego, trochę tamtego - a nie będę nic tu pisał puki nie gotoweExclamation


RE: panzielonka zarabia - mysc - 26-04-2019 16:31

(22-04-2019 17:14)panzielonka napisał(a):  Temat dłuuugi i szeroki,
Strony www, fanpejdźe, społeczności, strony przechwytujące, bazy mailowe, autorespondery, reklamy, promowanie, reklamowanie, domeny, hostingi, tworzenie kontekstu...
Jest tego dużo - a w każdym miejscu oferta płatna.
Nie dziwię się że początkujące osoby gdy zetkną się z tym ogromem elementów, koncepcji które trzeba obmyślić i przede wszystkim prac które trzeba wykonać, to tracą zapał i rezygnują. A to dopiero początek drogi. Zboczeń może być jeszcze wiele (proszę dowolnie interpretować Jerk2 )

A z tego co się naczytałem to najczęściej bywa tak że "mentor" podeśle uczniom linki do programów partnerskich. Doradzi załóż konta, weź pożyczki i znika. A dobrze jak jeszcze pozwoli ze swoich linków skorzystać. A taki ludź to potem nie wie co zrobić.Sex
No cóż najłatwiejszy etap minął - potem albo "mentorzy" olewają, albo młodzi za dużo oczekują. Różnie bywa.
Ja na jednego świętego guru nie liczę - szperam to tu to tam.
Ja w tym momencie wszystko w budowie - a robię to trochę tego, trochę tamtego - a nie będę nic tu pisał puki nie gotoweExclamation

Mam wrażenie, że mylisz "zarabianie na afiliacji" ze zwykłym fraudowaniem i naganianienim kolejnych frauderów ?;p Czy się mylę?Smile


RE: panzielonka zarabia - azzaz - 26-04-2019 18:48

(22-04-2019 17:14)panzielonka napisał(a):  No cóż najłatwiejszy etap minął - potem albo "mentorzy" olewają, albo młodzi za dużo oczekują. Różnie bywa.

Męczy Cię życie na etacie?
Steave Jobs też tak zaczynał! Odkrył rewelacyjną metodę jak zarobić 1000zł w jeden dzień, BA W 10 MINUT! To dzięki temu był w stanie założyć tak prężnie rozwijającą się firmę. A co gdybym Ci powiedział, że TY również możesz tak zarabiać? Zainteresowany? Napisz priv w komentarzu, a na pewno Ci odpowiem. DZIŚ ZRÓB COŚ, CZEGO INNYM SIĘ NIE CHCE, A JUTRO BĘDZIESZ MIAŁ TO CZEGO INNI PRAGNĄ! Decyzja należy do Ciebie!


Większość zapewnień tych ,,mentorów" wygląda pewnie mniej więcej. Nic dziwnego, że się ich nie da później zrealizować, a większość oczekuje tego co w reklamie Wink


RE: panzielonka zarabia - olekjs - 26-04-2019 19:12

Życzę sukcesów w zarabianiu, będę obserwował temat Wink


RE: panzielonka zarabia - KryptoHyip - 28-04-2019 15:59

i ja powodzenia życzę, będę zaglądał Wink