Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lootbits.io -- darmowa gra btc, trading, lotto , zdrapki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Lootbits.io -- darmowa gra btc, trading, lotto , zdrapki (/Temat-Lootbits-io-darmowa-gra-btc-trading-lotto-zdrapki-162180)



Lootbits.io -- darmowa gra btc, trading, lotto , zdrapki - kondzikson721 - 20-04-2019 13:26

Witam zapraszam do gry na lootbits.io otwieramy skrzynki za 1 gem w ktorych moga byc btc lub odznaki albo exp, do zdobywania gemow mozemy uzyc lotka, zdrapek, albo tradingu. Dodatkowo co godzine otrzymujemy 5 gemów fajne jest to ze nie wymaga to zadnej inwestycji aby zdobyc wiecej gemow mozna wypelnic ankiety itp. Jeszcze nie wiem czy wyplaca narazie mam 30% do wyplaty.


REFLINK + 5 gemów

CZYSTY LINK


RE: Lootbits.io -- darmowa gra btc, trading, lotto , zdrapki - creative7 - 20-04-2019 14:07

Zarejestrowałem się z refa. Szczerze mówiąc wygląda podejrzanie bo nagrody są dosyć wysokie.


RE: Lootbits.io -- darmowa gra btc, trading, lotto , zdrapki - SkylineR34 - 20-04-2019 14:21

Wypłata od 250$ i bardzo wysokie nagrody za 'nic nie robienie'.
Wygląda jak zwykły scam.


RE: Lootbits.io -- darmowa gra btc, trading, lotto , zdrapki - maslanka80 - 24-04-2019 21:12

(20-04-2019 14:21)SkylineR34 napisał(a):  Wypłata od 250$ i bardzo wysokie nagrody za 'nic nie robienie'.
Wygląda jak zwykły scam.

No wlasnie i to jest SCAM pokerface

No chyba że pierwszy raz w Historii ludzkosci ktos postanowił rozdać swój majątek dla wszystkich chętnych .

Efekt bedzie wiadomo jaki . Jak zawsze Sex Sex

I nawet jak ktos twierdzi że nie trzeba inwestowac i sie nic nie straci to i tak SexSex tylko ze z wazelinką.bekabeka

Bo czas to pieniadz .Ja wole grzecznie odejsc i nie patrzeć facepalm

Lepiej juz szukac butelek po krzakach bo dziennie bankowo kilka sie znajdzie , a przy regularnych lowach zapewne wyniuchamy 100% pewne dropy imprezaimpreza
Tongue


RE: Lootbits.io -- darmowa gra btc, trading, lotto , zdrapki - naki27 - 22-05-2019 06:51

Nie byłabym na 100% pewna.
Co do wypłat z tego w sieci dowody mogą być spreparowane, okej, ale nie widziałam nigdzie opinii, że ktoś z lootbits przelał i nie dostał...
Do tego z czasem dostaje się coraz mniej BTC. Na pierwszym boxie może i wyskakuje czasami po 5-6 tys satoshi, ale już na trzecim levelu zdarza się nawet i po sto sztuk. Więc trzeba długo zbierać do minimum wypłaty, a reklam się człowiek przy tym naogląda co nie miara. Więc w zasadzie ma to jakiś sens - przecież drobne kwoty za reklamy są już czymś baaardzo starym.
A zresztą zajmuje to w ciągu dnia tak mało czasu, że chyba nie szkodzi się pobawić Wink


RE: Lootbits.io -- darmowa gra btc, trading, lotto , zdrapki - Krakersik - 22-05-2019 07:44

Z tego co czytałem to śmierdzi SCAMEM, na początku kasa szybko leci a jak zbliżamy się do progu wypłaty - jak krew z nosa. Nigdy tego nie uzbierasz... typowy ErMail Big Grin