Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware (/Temat-Packetstream-Zarabiaj-Nie-Robiac-Nic-Bez-Wykorzystania-Hardware-162158)

Strony: 1 2 3


Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - sobolek - 19-04-2019 01:09

- NIE TRZEBA MIEĆ SUPER KOMPUTERA - WYKORZYSTYWANE JEST ŁĄCZE INTERNETOWE !
UWAGA - To ile zarobisz i jak szybko zależy tylko i wyłącznie od Prędkości Twojego internetu.
Spokojnie można wyciągnąć 5-10$ dziennie przy włączonym komputerze.

Wystarczy:
-- Zarejestrować się:
czysty link: https://packetstream.io
lub
reflink: https://packetstream.io/?psr=2bE
-- Pobrać aplikację
-- Uruchomić i zalogować się na konto
-- Zostawić uruchomione w tle.

Przelicznik zarobków : 0.10$/1GB przesłany przez aplikację.

Świetnie sprawdza się w połączeniu ze światłowodem Smile

Wypłaty paypal.

UWAGA - To ile zarobisz i jak szybko zależy tylko i wyłącznie od Prędkości Twojego internetu.


RE: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - trybulski - 19-04-2019 08:15

W jakim czasie jest odświeżanie stanu konta i czy da się jakoś ręcznie zmienić wykorzystanie większej części łącza?


RE: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - mima123 - 19-04-2019 09:22

Skoro spokojnie można dziennie uzbierać 5USD, to czemu nie wyślesz dowodu wypłaty?


RE: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - trybulski - 19-04-2019 09:26

To by było dobre, gdyby można było maksymalnie obciążyć internet.
A tak to mi zebrało w ciągu godziny 26 megabajtów.
Sami oceńcie czy warto.


RE: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - mima123 - 19-04-2019 11:55

Mi się wydaje że prędkość zależy od zapotrzebowania i osób które kupiły tą usługę. Np. Jak ktoś kupi 10gb to jest to dzielone przez 1000 użytkowników, ale to tylko moje domysły, więc nie wiem jak jest


RE: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - patrolpxd - 19-04-2019 16:05

Mogą być jakieś problemy prawne, udostępniając swoje łączę?


RE: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - skylones - 19-04-2019 17:16

50% za refa dają? to trochę dużo. minimum do wypłaty to 5$, więc czemu autor tematu jak dobrze mówi mima123 nie da dowodu wypłaty? zaraz pobiorę aplikację i sprawdzę jak to będzie działało.


RE: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - xmaniek6 - 19-04-2019 17:28

Skoro postanowiłeś założyć temat o tym to chyba coś na nim zarobiłeś?
Jak dla mnie to scam, nie warto marnować czasu
dane też bym swoich nie podawał


RE: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - trybulski - 19-04-2019 17:30

scam nie scam - placa tyle co za gptr


RE: Packetstream - Zarabiaj Nie Robiąc Nic - Bez Wykorzystania Hardware - marcel45143 - 20-04-2019 09:00

Testuje ale nie wiem jakie jest minimum do wypłaty Smile