Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gains Systems NOWOŚĆ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gains Systems NOWOŚĆ (/Temat-Gains-Systems-NOWOSC-162147)

Strony: 1 2 3 4


RE: Gains Systems NOWOŚĆ - MagicWizzard - 06-06-2019 15:05

Program działa Smile

Wypłata w niecałe dwie min u mnie


[Obrazek: photo-2019-06-17-10-48-00.jpg]


Gains Systems NOWOŚĆ - Doorm - 06-06-2019 15:11

Trochę się wpierd. Pod mój temat. Że doradzisz pomożesz.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ogólnie już późno jest na ten program i lepiej przemyśleć poważnie wejście.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Gains Systems NOWOŚĆ - MagicWizzard - 17-06-2019 15:45

Serwis płaci - kolejna wypłata.

Mój wkład 2LTC.

W razie pytań pomogę Smile

[Obrazek: photo-2019-06-17-10-38-38.jpg]


RE: Gains Systems NOWOŚĆ - skint - 22-06-2019 11:32

Program świetnie się rozwija, wprowadzili nowe kryptoaluty XRP, EOS w jakich można wpłacać i wypłacać oprócz tych co już były BTC, ETH, LTC, TRX, $ Perfect Money, Payeer. Dzięki temu, że BTC urosło i bonusie za 2 poleconych po tygodniu już zaliczyłem zwrot depozytu. Od tygodnia zarabiam czysty zysk i jestem w szoku jak to szybko leci, bo dają duże bonusy za nowych referali. Wpłacony depozyt 195,42 co widać na fotce, a dzisiejszy zarobek to 173,23$ Wink Pozatym nagrali pare dni temu filmik na którym się ujawnili. Myślę, żw program jeszcze długo pociągnie. Myślę że jeszcze 10 miesięcy spokojnie. To jest program na miarę Skyllex, kto wejdzie dużo zarobi, ale każdy ma swój rozum. Boisz się nie wchodz. Wypłaty dochodzą za każdym razem w pare sekund woow.


Gains Systems NOWOŚĆ - Doorm - 22-06-2019 11:39

Słuchaj chłopaku. Z reguły jak dają bonusy i inne rzeczy to program chwilę później pada. Dasz mi gwarancję że wrzucę 20k i nie stracę? Możemy podpisać u notariusza że oddasz mi jak taki pewien jesteś. Ja mam ok 50 osób pod sobą w tym programie. A gdybać sobie możesz co i jak będzie. Oby działał jak najdłużej Ale wchodzić już odradzam.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Gains Systems NOWOŚĆ - skint - 22-06-2019 11:46

Bonusy dają od początku, nikogo nie przymuszam. Nie chcesz nie wchodz. Ja wiem ze podziała. Inni też sie bali Skylexa kiedyś na początku. A ile działał Skyllex??? gadali tak samo i nic nie zarobili. Miłego dnia.


Gains Systems NOWOŚĆ - Doorm - 22-06-2019 11:54

Naganiaj sobie gdzie indziej. To jest mój post i kilkukrotnie pisałem aby lepiej nie wchodzić. Nikt gwarancji nie da. Po twoich wypowiedziach widzę, że jesteś zwykłym naganiaczem byle z prowizji brać zysk puki program działa. Kto wszedł wcześniej jak ja tylko zarabia i lepiej nie inwestować już. Oby działał. Teraz uważam już zbyt duże ryzyko tym bardziej że plany są na zawsze. Brak argumentów masz nic więcej.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Gains Systems NOWOŚĆ - wasda - 22-06-2019 13:23

dziwi mnie ze żaden mod nie reaguje na to co tu sie wyprawia można tak sobie w cudzym temacie naganiać? ktoś sobie założy temat i można mu w ten temat z butami i swoim refem wchodzić? a tak poza tym to gadka jak każdego naganiacza ja zarabiam miliony a ty sieę bój i dalej zastanawiaj... ciekawe czy jak za tydzień padnie to w ogóle cokolwiek napiszesz czy znikniesz jak kamień w wodę
a ktoś kto choć trochę zna się na tego typu programach to wie że po takim czasie już się w program nie wchodzi bo już raczej bliżej mu do końca niż do zarobkuTongue


Gains Systems NOWOŚĆ - Doorm - 22-06-2019 13:26

Dzięki wasda. Ja Tu 2 miałem już naganiaczy i co z butami weszli w temat. Typowy naganiacz nic więcej. Chwali się że dzięki refom kasa mu się zwróciła hah

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Gains Systems NOWOŚĆ - Hybrid1990 - 22-06-2019 15:34

SPAM USUNIĘTY, KOLEJNY BĘDZIE KARANY WARNEM/BLOKADĄ PISANIA POSTÓW.